Учора, 9 січня, в Луцьку відбувся обласний фестиваль святково-обрядових дійств “Три празники в гості”. 25 кращих колективів Волині віншували на сцені облмуздрамтеатру імені Т. Шевченка. Ковель представляли народні аматорські гурти “Намисто” та “Барви”. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

“Ми виконували автентичні колядки, щедрівки. Вони особливо урочисто та святково прозвучали. Чимало почули схвальних відгуків на свою адресу, компліментів. Це додає натхнення, бажання і далі удосконалюватись та розвивати свою творчість - Ковельським перлинкам — Наталчиним намистинкам. Саме так нас оголошували у Луцьку», – поділилася керівниця фольклорного колективу «Намисто» Наталія Гончар.


Чудову різдвяну програму підготував ансамбль “Барви”. Про їх поїздку на фестиваль розповіла солістка Світлана Оніщук: “Довго думали над репертуаром. Але захотілось, щоб Ковель асоціювався з оптимізмом, радістю, хорошим настроєм. Тому й зупинились на мажорних пісноспівах, побажаннях миру та спокою нашій Україні. Дуже гарно сприйняли виступ. Та й нам було чому повчитись у колег з різних громад Волині”.

Варто сказати, що “Барви” та “Намисто” поїхали у Луцьк у нових костюмах. Про строї для гуртів подбало управління культури, молоді та спорту.

Незабаром ці колективи порадують і ковельчан. Вони виступлять 19 січня на фестивалі “З Різдвом Христовим”, що проходитиме біля головної ялинки громади.