«Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Театральній, 20 в місті Ковелі Волинської області»

«Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області»

Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд проєктів містобудівної документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 25 лютого 2021 року № 5/86 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Театральній, 20» та від 22 квітня 2021 року № 8/135 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення садового будинку та господарської будівлі в садівничому масиві «Урожай».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

«Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Театральній, 20 в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій багатоповерхової житлової забудови. Проектом передбачається розміщення салону краси, шляхом проведення реконструкції квартири №19 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку по вулиці Театральній, 20, розміщеного на земельній ділянці площею 0,1563 га (кадастровий номер 0710400000:01:004:0028), яка перебуває у комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Площа квартири, що підлягає реконструкції складає 57,0 кв.м.

«Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південно-східній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до території садівничого товариства. В межах проектної ділянки планується будівництво садового будинку в садівничому масиві «Урожай» на земельній ділянці площею 0,115 га (кадастровий номер 0710400000:34:003:0056), яка перебуває у приватній власності для ведення індивідуального садівництва. Площа забудови складатиме 175,0 кв.м, площа мощення - 250,0 кв.м, озеленення – 725,0 кв.м.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів


Графічні матеріали:

- Схема розташування території у планувальній структурі міста

- План існуючого використання території

- Проектний план

- Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

- Пояснювальна записка

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.uaу рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 14 січня 2022 року по 14 лютого 2022 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 14 лютого 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 08 лютого 2022 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради