У листопаді та грудні 2021 року, перебуваючи на карантині, та в умовах усіх обмежень червоної зони, театр «10 ряд 10 місце» все одно намагався працювати та розвиватись. Ковельські актори взяли участь у кількох дистанційних конкурсах та фестивалях, отримавши скрізь високі відзнаки своєї творчості – призові місця, кубки, медалі та дипломи. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Театр «10 ряд 10 місце» зібрав урожай нагород
Так, на INTERNATIONAL MULTIGENRE FESTIVAL-COMPETITION OREA FEST - "Талановита Планета 2021" (8-12.11.2021 р.) завоювали звання:

• Лауреата першої премії за монолог Марусі Чурай з вистави-диптих "Несказане лишилось несказанним" у виконанні Альони Малюги-Мельникової;

• Лауреата першої премії за уривок з драми-феєрії "Лісова пісня" у постановці зразкової дитячої студії театру "10 ряд 10 місце";

• Лауреата другої премії за фрагментарну версію вистави "Легенда про Ковель" у постановці народного аматорського театру-студії "10 ряд 10 місце".

ХХХ Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки тисячоліття» (30.11.2021 р.) приніс першу премію, високу оцінку журі та звання лауреата режисеру та художньому керівнику театру Альоні Малюзі-Мельниковій за авторський короткометражний художній фільм «Без десяти хвилин». Нагороди були вручені як за режисуру, так і за створення власного сценарію. Відзнаки та медалі за перше місце отримали і актори, які знімались у кіно.
Театр «10 ряд 10 місце» зібрав урожай нагород
Театр «10 ряд 10 місце» зібрав урожай нагород
А на VI-му Міжнародному фестивалі мистецтв «YULA ART FEST» - 21.12.2021 р.(Підсумки року) - Альона Малюга-Мельникова з театралізованою мініатюрою – «Елегія. До мого фортепіано» у образі Лесі Українки отримала найвищу відзнаку – гран-прі конкурсу.

Театр «10 ряд 10 місце»
Театр «10 ряд 10 місце» зібрав урожай нагород