Найголовніше питання будь-якого сайту є наявність цільової аудиторії. Тому, до початку його створення, необхідно подумати над методами, які дозволять зацікавити релевантних відвідувачів.

Звичайно, залежно від тематики сайту можна розраховувати на певну кількість відвідувань. Дізнатися статистику запитів можна на спеціальних сайтах:

- Yandex підбір слів
- Google Trends

Вам необхідно ввести слово або словосполучення і одразу буде показаний результат, який являє собою кількість даних запитів разом з іншими схожими запитами за певний час.

Результати видачі в системі Yandex дають приблизне число показів в місяць. Також можна дізнатися з конкретного регіону кількість користувачів, які шукали набраний вами запит.

Система Google являє собою хороший інструмент, завдяки якому можливо дізнатися використовувані ключові слова вашої аудиторії. Крім того, система покаже регіони використання та інші пошукові запити, які шукали користувачі.

Аналізуючи цю інформацію, можна створити найбільш підходящий релевантний контент для певної аудиторії і значно поліпшити відвідуваність веб-ресурсу.

Рекомендується складати плани розвитку сайту. Дуже добре буде почути думку інших людей - звичайних користувачів. Хорошим прикладом буде створення опитування користувачам про зручність і якість сайту.