Головною умовою збільшення аудиторії вашого веб-ресурсу є наявність цікавого контенту, який буде повертати людей і змушувати розміщувати на його посилання.

Опишемо основні правила створення цікавого контенту:

- Інформативність. Контент на сайті повинен бути інформативний для користувачів. Наприклад, якщо сторінка сайту присвячена туристичній фірмі, необхідно вказати її адресу, всі існуючі контактні дані, час роботи та іншу інформацію, включаючи заходи, новини та актуальні пропозиції.

- Випередження конкурентів. Ви обов'язково повинні зачіпати питання, які не були розкриті на аналогічних сайтах конкурентів.

- Правдивість. Дуже важливо заслужити довіру користувачів до вашого сайту. Чим більше аналітичних матеріалів, цитат, оглядів, рекомендацій, опитувань, відгуків, тим більш позитивне враження у відвідувача.

- Якісність. Якість сайту росте не від кількості матеріалів, а від їх якості. Якщо дотримуватися правила «сайт для людей, а не для пошукових систем», тоді значно простіше створити дійсно якісний сайт з оригінальним контентом.

- Привабливість. Додайте на сайт тематичні фотографії, стежте за відсутністю орфографічних та інших помилок. Не зловживайте великою кількістю реклами і постійно публікуйте нові матеріали з можливістю коментування.

Основне завдання сайту - завоювати добре враження на відвідувачів гарним оформленням і якісним контентом.