Мережева плата

Мережева карта служить для взаємодії пристроїв з іншими мережевими пристроями.

Існують 3 типи мережевих карт:

- вбудовані;

- внутрішні;

- зовнішні.

Вбудована мережева карта інтегрована в материнську плату і має вбудований роз'єм для підключення кабелю і чіп для обробки інформації. Практично всі ноутбуки, у зв'язку з обмеженим місцем для деталей, мають дану реалізацію. В даний час, виробники материнських плат подбали про те, щоб при купівлі Ви мали весь комплект необхідних для роботи плат, а саме мережеву, звукову, відео і т.д.

Внутрішня мережева карта встановлюється всередину системного блоку, і являє собою окрему мережеву карту з роз'ємом для з'єднання в материнську плату. Дана реалізація робить можливим встановлювати різні мережеві карти необхідні у роботі.

Серверні мережеві карти можуть поставлятися з декількома мережевими роз'ємами. Деякі мережеві карти також забезпечують функції брандмауера.

Зовнішня мережева карта в більшості випадків використовується для підключення до планшетів, ноутбуків з непрацюючим або без мережевого роз'єму, і являє собою пластиковий корпус з USB кабелем для підключення.

Часто виникає необхідність придбати дискретну мережеву картку, навіть якщо у Вас є робоча вбудована в материнську плату. Пристрої, які вироблені для виконання якоїсь однієї задачі набагато кращі, ніж суміщені, тому, як правило, окрема мережева карта більш надійна і стабільна в роботі. Виробники роблять весь упор на якості роботи адаптерів, що в свою чергу відкидає варіант економії на її компонентах, наприклад, чіпсетах.

Дискретні мережеві плати мають багато додаткових особливостей. Наприклад, грозозахист - дуже часто під час грози в працюючому комп'ютері перестає працювати вбудований в материнську плату мережевий адаптер.

Перед вибором необхідної мережевої карти, потрібно звернути увагу на спосіб доступу в мережу - по WiFi або через мережевий кабель, використання в домашніх умовах або на великій фірмі, існування необхідних роз'ємів - PCI, USB 3.

Сьогодні доступні мережеві карти від безлічі виробників: D-Link, Acorp, Compex, ZyXEL, Intel, TP-LINK і так далі. Але потрібно врахувати, що кожен виробник робить продукти під певну цільову аудиторію. Для звичайних користувачів інтернету наймасовішими є мережні карти D-Link і Acorp, оскільки вони відносно недорогі і при цьому вельми якісні. Intel і TP-Link виготовляють потужні і дорогі продукти для організацій, де присутнє серверне апаратне забезпечення.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: