Пароль у «ВКонтакті» не може складатися більш, ніж з 1024 символів.

У Twitter можна підписатися не більш, ніж 2000 користувачів.

Фактично, цей ліміт може бути порушений, в залежності від співвідношення між кількістю ваших читачів і мікроблогів, які читаєте ви. Але співвідношення це не розкривається. У компанії відзначають, що користувач Twitter технічно не може читати більше 1000 облікових записів на день.

По «ВКонтакті» не можна завести собі більш 10000 друзів (разом з відправленими заявками).

Мало хто знає, що, згідно з правилами, Twitter може видалити обліковий запис, якщо користувач тривало відсутній. У компанії рекомендують входити в свій обліковий запис і відправляти хоча б один твіт за 6 місяців.

У «ВКонтакті» не можна написати повідомлення довжиною більше 4096 знаків.

Не можна у «ВКонтакті» завантажувати фотографію більше 25 Мб.

Система Content ID допомагає правовласникам на YouTube вишукувати відео, де використовується контент, захищений авторським правом. Якщо ця система виявила, наприклад, шматок чужого музичного треку, показ ролика може бути обмежений. У «Менеджері відео» автор ролика може видалити звукову доріжку з чужою музикою (якщо це неможливо, частина ролика, де раніше звучала музика, буде відтворюватися без звуку).

Twitter забороняє будь-яке автоматизоване або пакетне додавання даних.

У назвах сторінок на Facebook заборонено писати тільки CAPS або використовувати тільки загальні слова, типу «пиво» ​​або «піца» (але кого це зупиняє).

В альбом Facebook не можна довантажити більше 1000 фото.

У «ВКонтакті» не можна вступити більш, ніж в 5000 спільнот.

У Facebook не можна додавати більше 5000 друзів.

Не можна завантажувати відео на YouTube розміром більше 128 Гб і довжиною більше 11 годин.

У «ВКонтакті» не можна редагувати запис на стіні, якщо з моменту її публікації пройшло більше 24 годин.

Максимальна кількість відео, які підвантажуються в одну групу «ВКонтакті» - 10000, на сторінку - 5000.

Користувач в Facebook можуть лайкати до 5000 сторінок.

у «ВКонтакті» не можна завантажити відео більш 2ГБ.

У Facebook не можна додавати занадто багато друзів за раз, оскільки, якщо запити на додавання в друзі залишаться без відповіді або ж якщо хтось з користувачів поскаржиться на такий запит, відправнику тимчасово заблокують цю функцію. Офіційно Facebook вітає додавання в друзі тільки людей, яких ви знаєте особисто.

У Facebook, як і в багатьох інших соцмережах, заборонено розміщувати фото оголеного тіла або еротичні фото (що іноді призводить до курйозів). Адміністрація мережі, втім заявляє, що прагне не обмежувати право користувачів постити фото.

У Facebook можна деактивувати аккаунт, а можна видалити. Незважаючи на чутки про те, що мережа зберігає абсолютно всю інформацію, адміністрація стверджує, що у разі видалення дані профілю ніяк не відновити.

Для неверифікованого Facebook-аккаунта максимальний розмір відеофайлу - 10 Мб (довжина - 10 хвилин). Для веріфіцированного - 1024 Мб і 20 хвилин.

Не можна постити на Instagram відео довжиною більше 15 секунд чи менше 3 секунд.

У Twitter можна відправляти більше 2400 твітів на день (ретвіти вважаються як твіти).

Коментарі на YouTube славляться своєю «адекватністю» і відповідністю того, що показано на відео. Нюанс у тому, що власник відео/каналу може прибрати коментар, який йому не сподобався в обговоренні. І коментар, і відповіді до нього будуть видалені. Але, якщо автор вже Разшарив його на Google+, він залишиться в цій мережі.

У Twitter дуже популярні фейкові акаунти знаменитостей. Але за правилами соцмережі, не можна імітувати іншу особу, інакше акаунт може бути видалений. Щоб факт імітації іншої особистості був визнаний, обліковий запис повинен представляти іншу особистість у хибному або негативному світлі. Обліковий запис, що імітує іншого користувача, не видалять, якщо у нього збігається тільки ім'я або якщо в профілі явно йдеться про те, що користувач не пов'язаний з іншими особами з такими ж іменами.

Мало хто знає, що в Instagram є заборонені хештеги: ви можете відзначати ними свої фото, але в пошуку їх не буде. Сюди входять #photography, #iphone і #instagram.

Відео з YouTube прибирають не тільки у зв'язку з порушенням авторських прав. На відео також можуть накладати обмеження за віком (сцени насильства, зображення наготи і т.д.). Але користувачі, що беруть участь в партнерській програмі YouTube, можуть подати апеляцію на таке обмеження.