Всі записи

Шумознижуючий корпус від be quiet!

Шумознижуючий корпус від be quiet!
Коли be quiet! - бренд, що випускає корпуси і системи охолодження вперше вийшов на ринок, він представив Silent Base 800 - великий all-round корпус, що виробляє мінімум шуму. З тих пір компанія розширилася і випустила багато нових корпусів...

Установка Linux з флешки

Установка Linux з флешки
У даній статті опишу як здійснюється установка linux в флешки. Процес інсталяції операційної системи чіпати не будемо, тому що він практично ідентичний як з CD/DVD, а торкнемося тільки тему створення завантажувальної флешки, з якої можна встановити систему.

Установка браузера Chromium в Debian

Chromium являє собою проект з розробки браузера з відкритим вихідним кодом, метою якого є надання всім користувачам мережі інтернет інструменту для більш швидкої, безпечної і стабільної роботи з глобальною мережею.

Фонові зображення в CSS

Фонові зображення в CSS
За замовчуванням браузер повторить фонове зображення по вертикалі і горизонталі, таким чином, щоб воно заповнило всю сторінку.

Рядкові контейнери та очищення CSS

Рядкові контейнери та очищення CSS
Рядкові контейнери, розташовані поряд з плаваючими, коротшають таким чином, щоб надати місце для останніх. При цьому рядковий контейнер обтікає плаваючий блок. Плаваючі контейнери були розроблені спеціально для того, щоб текст міг обтікати зображення.

Модель контейнерів в CSS

Модель контейнерів в CSS
Три найбільш важливі концепції CSS - плаваючі елементи, позиціонування і модель контейнерів. Ці концепції управляють розміщенням і виведенням елементів на сторінці і є фундаментом верстки сторінки на основі таблиць CSS.

Планування, організація та підтримка таблиць стилів CSS

Планування, організація та підтримка таблиць стилів CSS
У міру збільшення сайт стає все більш складним і насиченим графікою. При цьому управляти таблицями CSS стає все важче. Розглянемо, як можна полегшити управління кодом, розбиваючи файли на кілька таблиць стилів, групуючи стилі в логічні розділи, додаючи коментарі, які спрощують розуміння коду.