Шумознижуючий корпус від be quiet!

Коли be quiet! - бренд, що випускає корпуси і системи охолодження вперше вийшов на ринок, він представив Silent Base 800 - великий all-round корпус, що виробляє мінімум шуму. З тих пір компанія розширилася і випустила багато нових корпусів, і сьогодні вона представила корпус Pure Base 600.

Він надає можливість оснастити ПК стандартним набором комплектуючих, материнською платою ATX і додатковими комплектуючими, які покращують продуктивність ПК.

Pure Base 600 нагадує ранні моделі компанії, але новий корпус відрізняється від них витонченим і простим дизайном і деякими характеристиками. На передній панелі можна розмістити два дисковода, оснащена двома портами USB 3.0, стандартним набором аудіо роз'ємів HD, кнопками включення, перезавантаження і контролером вентилятора з 3 швидкостями.

Охолодження в корпусі представлено одним 140-мм вентилятором для надходження повітря і один 120-мм кулер для виходу гарячого повітря, але при цьому користувач може встановити додатковий 140-мм кулер в передній частині корпусу і до трьох 120 мм або двох 140-мм кулерів на верхній панелі. Крім них, на верхній частині корпусу розташовані вентилятори, які можуть бути закриті для тиші, відкриті для потоку повітря, або частково відкриті, щоб додатково випускати повітря.

Навіть при тому, що у корпусу немає прозорих панелей, внутрішній устрій забезпечує йому гарну укладку кабелів. Комірки жорсткого диска створені таким чином, що їх кабелі акуратно ховаються за коміркою системної плати.

Pure Base 600 від be quiet! вже доступний в чорному кольорі, а також в в чорно-срібному кольорі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.