Завантаження зображень на КовельPost

Для завантаження на КовельPost багатьох зображень великого розміру необхідно скористатися безкоштовною програмою FastStone Image Viewer, яка володіє потужним функціоналом для автоматичної пакетної обробки зображень. Призначена для перегляду, конвертації і редагування цифрових зображень, в ній присутні всі необхідні функції: перегляд зображень, режим слайд шоу, збільшення і зменшення зображення та багато іншого.

Необхідно зменшити розмір зображень на власному комп’ютері і завантажувати їх на сайт обробленими.

Програма має набір інструментів і для швидкого редагування фото. Це видалення ефекту червоних очей, зміна лінійного розміру, обрізка, корекція кольору, зміна насиченості, створення музичного слайд-шоу і багато іншого.

Розглянемо обробку зображень на прикладі.

Для початку необхідно вибрати зображення. Для цього, відкриваємо програму і вибираємо в ній потрібну директорію із зображеннями. Якщо Вам необхідно вибрати всі картинки, натискаємо Ctrl+A, якщо необхідно вибрати декілька файлів вроздріб - затисніть Ctrl і клацніть по необхідному файлу. Найпростіше, звичайно, виділити необхідні зображення мишкою. Загалом, файли вибираються точно так само, як і в стандартному Провіднику Windows. Навколо обраних картинок з'явиться синя рамка.

Тепер натискаємо правою клавішею миші по будь-якому з обраних файлів, відкривається контекстне меню, де натискаємо сходинку "Сервис", далі "Пакетное преобразование".

Нам відкриється нове вікно, що містить два розділи з файлами і кілька команд.

У лівому стовпці з файлами вказані всі файли в директорії, в правому - вибрані для пакетної обробки. Ви можете додати або видалити вибрані файли за допомогою кнопок управління файлами: "Добавить", "Добавить все", "Удалить", "Очистить".

Далі необхідно поставити галочку в меню "Изменить настройки (размеры…)" і натиснути кнопку "Дополнительно".

За допомогою відкритого вікна ми можемо поставити одне або декілька видів редагування зображень: зміна розміру, поворот, обрізка, зміна розміру полотна, корекція кольору, зміна контрастності, яскравості, насиченості, колірної гами, розмиття зображення, конвертація в негатив, накладення тексту, накладення водяного знака та додавання рамки до фотографій. Інтерфейс цього вікна зручний і інтуїтивно зрозумілий.

Нам необхідно змінити лише розмір зображень. Для цього в меню "Изменить размер" ставимо галочку в пункті "Изменить размер", та виставляємо нову ширину і висоту 800 пикселів. Після цього натискуємо "Ок".

Ми потрапляємо в попереднє вікно. Останнє, що необхідно зробити, це вибрати вихідну директорію, в якій будуть збережені нові оброблені фото. Приступаємо безпосередньо до конвертації, натиснувши "Старт".

Запускається процес пакетного перетворення, при цьому відображається стан процесу:

Натискуємо "Готово".

Ось тепер завантаження на сайт оброблених зображень займе зовсім небагато часу. Побільше гарних статей.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.