Кросфіт сміло можна назвати новою хвилею в спорті, адже комплекси з важкоатлетичних, гімнастичних вправ та аеробних навантажень, які виконуються максимально інтенсивно, формують у людини витривалість, швидкість, спритність, красу тіла та силу, які дуже необхідні в повсякденному житті.

Ефективність системи тренувань полягає у комплексному фізичному розвитку тіла одразу в декількох напрямках: загальна витривалість, висока працездатність серцево-судинної та дихальної систем, сила, швидкість, потужність, баланс, гнучкість, координація, а також швидка адаптація до змін навантаження.

У програмі кросфіту, наприклад, можуть комбінуються такі дії: біг, стрибки, лазіння по канатах, робота з гирями та штангою, перенесення речей, вправи на кільцях і багато інших. Завдання зазвичай не тривають більше 20 хвилин, але відзначаються підвищеною інтенсивністю.

Сьогодні кросфітом успішно займаються як професійні спортсмени, так і прості люди, які прагнуть бути в хорошій формі. Потрібно тільки грамотно скоригувати навантаження та інтенсивність.

Завдання змагань полягають в максимально швидкому виконанні комплексів з важкоатлетичних і гімнастичних вправ, силових навантажень, які потрібно виконати одна за одною за короткий час. В естафеті переможе той, хто якісно та найшвидше за часом їх виконає.

Запрошуємо взяти участь у змаганнях 5 липня та відважитись на іспит своїх можливостей. Основною метою змагань є популяризація здорового способу життя та залучення молоді міста до систематичних занять спортом, поліпшення загальної фізичної форми, готовності до будь-якої життєвої ситуації.