Створення публікацій на KovelPost

В даній публікації чітко розберемо створення запису на сайті kovelpost.com.

Перед створенням публікації, необхідно визначити, до якого розділу вона належить.

На сайті існують 3 основних розділи:

- Статті. У рубрику «Статті» подається інформація, яка грунтується на розгляді та зіставленні значної групи фактів чи ситуацій, поєднання аналізу, структурування, формулювання та висловлення думок.

Приклад: Корупція в навчальних закладах та рівень викладання

- Стіна. Рубрика «Стіна» створена для розміщення оголошень, анонсів, заходів, подій та іншої інформації, яка не суперечить правилам сайту.

Приклад: Відбувся турнір Dota2Kovel Summer Cup

- Колонка автора. Рубрика «Колонка автора» створена для надання можливості авторам цікаво і грамотно викладати у вигляді тексту свої бачення, думки, оцінки, висловлювати враження про будь-які події.

Приклад: Встановлення Windows Server в режимі RAID

Після вибору категорії існує можливість привласнення публікації відповідним тегам. Для чого це необхідно? Щоб полегшити пошук необхідного запису.

Наприклад, якщо ви пишете про змагання з бігу, і відповідно добавляєте до публікації тег "Спорт", користувачам буде значно простіше знайти ваш запис, переглянувши записи у даному тезі:

Наведу приклад основних тегів з поясненням:

- Бізнес (Нерухомість, Промисловість, Реклама, Будівництво, Торгівля, Послуги, Фінанси)

- Дім (Домашні тварини, Квартира, Кулінарія, Мода та краса, Свята, Родина, Товари для дому)

- Інтернет (Провайдери, Каталоги, Пошукові системи, Персональні сторінки, Створення сайтів)

- Комп'ютери (Безпека, Програмне забезпечення, Комп'ютерні видання, Комп'ютери та комплектуючі, Програмування, Мережі і зв'язок)

- Культура (Образотворче мистецтво, Кіно, Література, Музеї, Музика, Танець, Театри, Фото)

- Суспільство (Закони, Міжнародні організації, Громадські організації, Органи влади, Політика, Релігія, Країни і міста)

- Відпочинок (Активний відпочинок, Бари, Кафе і ресторани, Дитячий відпочинок, Кінотеатри, Подорожі та туризм, Хобі та інтереси)

- Розваги (Щоденники та фотоальбоми, Знайомства, Комп'ютерні ігри, Комп'ютерні шпалери і заставки, Вітальні листівки, Психологічні тести, Гумор)

- Спорт (Футбол, Види спорту, Змагання, Спортивна преса, Спортивні комплекси і басейни, Спортивні організації, Активний відпочинок)

- ЗМІ (Інтернет видання, Інформаційні агентства, Друковані видання, Радіо, Телебачення)

- Робота (Робота в Україні, Тимчасова та віддалена робота, Робота за кордоном)

- Освіта (Вища освіта, Додаткова освіта, Науки, Початкова і середня освіта, Реферати, Навчальні матеріали)

- Здоров'я (Аптеки, Ветеринарія, Здоровий спосіб життя, Консультації фахівців, Лікарські препарати та обладнання, Медична допомога, Медичні видання, Медичні наукові центри, Народна і нетрадиційна медицина)

- Авто (Автомобілі, Автомобільні видання, Автоспільнота, Автоспорт, Запчастини та аксесуари, Мотоцикли, Підготовка водіїв, Технічне обслуговування, Автострахування)

- Довідки (Адреси та телефони, Афіша, Карти, Погода, Пошук людей, Словники, Довідники та енциклопедії, Телепрограма, Транспорт)

Наступна дія — це вибір необов'язкових особистих тегів. Дані теги створені для більш детального поділу записів авторів та відображатимуться персонально на кожній сторінці окремого автора.

Пошук інформації за даним тегом відбувається в меню "особисті теги":


Далі заповнюються обов'язкові поля:

Заголовок. Для отримання більшої аудиторії читачів, необхідно звернути велику увагу на заголовок запису. Він повинен бути цікавим, привабливим, а також містити ключові слова. Бажано, щоб ключові слова співпадали з формою запитів користувачів в пошуковій системі (наприклад, якщо користувачі в пошуковому рядку вводять запит «історія ковеля», то в заголовку сторінки також повинна бути фраза «історія ковеля». До того ж краще, щоб ключова фраза розміщалась на початку заголовка.

Анонс. Для анонса цілком достатньо одного абзацу. Він повинен бути коротким і лаконічним, а головне — коротко описувати зміст статті. Саме анонс буде відображатися в результатах видачі пошукових систем.

Текст. Тут, як випливає з назви, необхідно викласти всю інформацію.

Існує можливість форматування тексту за допомогою BB кодів.

Опишемо можливості форматування тексту:

- Жирний шрифт

Результат:

- Текст курсивом

Результат:

- Підкреслений текст

Результат:

Далі існує функція "Код", яка служить для обрамлення та підсвітки коду. В більшій мірі дана можливість використовується у "Колонці автора" для технічних тем, наприклад:

і результат роботи:

Наступний BB код дає можливість створити посилання.

Існує 2 варіанти створення посилання:

- Натиснути на піктограму "Посилання" та ввесли адресу сторінки:

- Виділити текст, який буде посиланням, та ввести його адресу:

Наступна фукція є вставка відео з YouTube. Робиться це доволі просто. Необхідно відкрити сторінку з відео на сайті YouTube та скопіювати адресу:

Далі натискуємо на піктограму відео "YouTube" та вставляємо скопійоване посилання:

Остання функція — додати зображення. Саме дана функція є серцем будь-якого запису.

Для завантаження зображень необхідно натиснути на піктограму "Зображення":

Далі вибираємо необхідні зображення:

Після завантаження вони з'являться під формою введення тексту:

У кожного зображення є свій номер. Вставляти зображення можна 2-ма способами:

- По лівому краю

- По центрі

Для вставки зображення необхідно написнути на одному з двух варіантів:

У полі введення тексту відобразяться відповідні BB коди:

Якщо зображення вирівняне по центрі, воно буде відображатися великого розміру в центрі робочої області:

Якщо зображення вирівняне по лівому краю, текст буде його обтікати праворуч. Необхідно зауважити, що тексту має бути достатньо, щоб заповнити весь простір праворуч від зображення:

Якщо довжина тексту невелика, використовувати зображення, вирівняне по лівому краю — не кращий варіант. Вирівнюйте зображення по центрі.

Також існує можливість створити опитування під записом. Для цього ставимо галочку в меню "Додати опитування", пишемо питання та варіанти відповіді:


Далі необхідно вибрати дозвіл на коментування. Ви можете заборонити або дозволити користувачам обговорення вашої теми. Публікація на головній сторінці дозволить залишити запис на головній сторінці сайту.

Перед опубліковуванням, переконайтеся у правильності введених даних за допомогою функції "Попередній перегляд". Лише після перевірки сміло можна опубліковувати ваш запис.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь