У Ковелі провели чемпіонат міста з кросфіту. Відео

У центрі Ковеля зібралися найсильніші атлети Волині з кросфіту, щоб розіграти між собою чемпіонський титул міста.

Кросфіт для України – це порівняно новий вид спорту, де поєднуються важкоатлетичні і гімнастичні вправи, які необхідно виконувати одна за одною і досить швидко. В результаті такого комплексного фізичного навантаження на організм спортсмен розвиває в собі силу, швидкість, витривалість, влучність, координацію, гнучкість. За кордоном кросфіт дуже популярний, особливо серед представників силових структур, а в Україні він лише набирає обертів. Про це говорили і учасники турніру.

Незважаючи на шалену спеку, а в обідню пору показник головного термометра Ковеля піднімався до 40 градусів Цельсія, чемпіонат міста зібрав багато атлетів, які протягом кількох годин виконували на швидкість силові вправи.

Серед чоловіків-атлетів призові місця розподілилися наступним чином: бронза в Ігоря Гаврилейко, друге місце посів Іван Коваль і чемпіоном Ковеля з кросфіту став 23-річний Едуард Васільєв, який представляв міський спортивний клуб «Body Master» - організатора змагань. До речі, Едуард цьогоріч брав участь у Чемпіонаті України з кросфіту, який проходив в міста Кіровоград, де посів 12-те місце, тому може оцінити організаційний рівень проведення змагань в Ковелі.

Переможці першого в Ковелі турніру з кросфіту були відзначені медалями та грошовими преміями. Також заслужену нагороду отримав і найменший учасник змагань 13-річний ковельчанин Сергій Бойко.

Для нинішніх переможців та учасників турніру в Ковелі – це, так би мовити, був старт до Всеукраїнських змагань з кросфіту, які пройдуть на початку осені в Києві. Наразі наші атлети інтенсивно готуються до цих знакових виступів в їхній спортивній кар’єрі.

Оригінал новини: ProKovel.com


Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: