У Ковелі провели чемпіонат міста з кросфіту. Відео

У центрі Ковеля зібралися найсильніші атлети Волині з кросфіту, щоб розіграти між собою чемпіонський титул міста.

Кросфіт для України – це порівняно новий вид спорту, де поєднуються важкоатлетичні і гімнастичні вправи, які необхідно виконувати одна за одною і досить швидко. В результаті такого комплексного фізичного навантаження на організм спортсмен розвиває в собі силу, швидкість, витривалість, влучність, координацію, гнучкість. За кордоном кросфіт дуже популярний, особливо серед представників силових структур, а в Україні він лише набирає обертів. Про це говорили і учасники турніру.

Незважаючи на шалену спеку, а в обідню пору показник головного термометра Ковеля піднімався до 40 градусів Цельсія, чемпіонат міста зібрав багато атлетів, які протягом кількох годин виконували на швидкість силові вправи.

Серед чоловіків-атлетів призові місця розподілилися наступним чином: бронза в Ігоря Гаврилейко, друге місце посів Іван Коваль і чемпіоном Ковеля з кросфіту став 23-річний Едуард Васільєв, який представляв міський спортивний клуб «Body Master» - організатора змагань. До речі, Едуард цьогоріч брав участь у Чемпіонаті України з кросфіту, який проходив в міста Кіровоград, де посів 12-те місце, тому може оцінити організаційний рівень проведення змагань в Ковелі.

Переможці першого в Ковелі турніру з кросфіту були відзначені медалями та грошовими преміями. Також заслужену нагороду отримав і найменший учасник змагань 13-річний ковельчанин Сергій Бойко.

Для нинішніх переможців та учасників турніру в Ковелі – це, так би мовити, був старт до Всеукраїнських змагань з кросфіту, які пройдуть на початку осені в Києві. Наразі наші атлети інтенсивно готуються до цих знакових виступів в їхній спортивній кар’єрі.

Оригінал новини: ProKovel.com


Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: