5 вересня відбудуться змагання з кросфіту BodyMaster Kovel Iron man

З приводу річниці Фітнес клубу «BODYMASTER», 5 вересня на новому кросфіт-майданчику по вулиці Володимирська 87 відбудуться змагання з кросфіту - BodyMaster Kovel Iron man. Змагання проводяться для виявлення найбільш підготовлених атлетів міста Ковель. Під час змагань відбудуться розіграші абонементів та знижки на заняття у фітнес клубі.

Що ж таке Кросфіт? Насамперед, це спорт, причому досить інтенсивний і енерговитратний. Кросфіт об'єднує в собі комбінацію легкої та важкої атлетики, гімнастики, веслування, вправ з гирями і власною вагою. У цьому спорті немає обмежень і спеціалізації, його суть в одночасному тренуванні всіх груп м'язів і систем організму.

Як правило, змагання складаються з декількох завдань (комплексів). Кожен змагальний комплекс являє собою унікальне комплексне рухове завдання, що складається з різних рухів по переміщенню власного тіла, а також контролю і управлінням зовнішніми об'єктами. Приклади вправ: підтягування, віджимання, біг, веслування, махи гирею, присідання (без ваги, з обтяженням), виходи силою на кільцях, станова тяга, підйом штанги на груди, жим та ривок штанги, ходьба на руках. Список може тривати нескінченно. Іншими словами, змагання з кросфіту - тест фізичної підготовки, де здобуде перемогу найбільш підготовлений атлет.

УВАГА! Лише 5 вересня першим 100 клієнтам знижки 20% в честь річниці Фітнес клубу «BODYMASTER».

Чекаємо всіх охочих, участь безкоштовна.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: