У Ковелі відбулися змагання із кросфіту BodyMaster Kovel Iron man

5 вересня, за підтримки Фітнес клубу BodyMaster відбулися відкриті змагання міста з кросфіту BodyMaster Kovel Iron man. У змаганнях брали участь 8 спортсменів.

Рівно рік тому у Ковелі відкрився Фітнес клуб BodyMaster, який за час роботи не лише реалізував плани клієнтів по укріпленню та покращенню здоров’я, створенню стрункої, красивої фігури, але й укріпив позицію міста Ковель серед інших населених пунктів по заняттям з Кросфіту.

Змагання з даного виду спорту проходять в нашому місті вдруге. Кросфіт - хоч і відносно новий напрямок, але вже має велику кількість своїх прихильників. Серед всіх учасників, у змаганні брали участь як професійні спортсмени, так і аматори. Кросфіт доступний всім і кожному!

Спортсмени продемонстрували свою силу, спритність, швидкість і витривалість. Фітнес клуб BodyMaster пропагує заняття спортом і намагається якомога більше людей залучати до здорового способу життя. Чим людина сильніша і витриваліша, тим вона здоровіша.

Учасники виконували виходи на кільцях, присідали з вагою, стрибали на тумбу, підтягувалися, лазили по канатах, віджималися на стійці. У конкурсах між глядачами активно стрибали на скакалці, виконували бурпі, жим штанги лежачи.

Золото змагань в підсумку завоював Макарусь Павло. Слідом за ним Срібло отримав Коваль Іван, та Бронзову медаль — Васильєв Едуард. Призери були нагороджені медалями та грошовими сертифікатами.

Допоміг в проведенні змагань та забезпечив грошовими подарунками спонсор "Yamada-avto" - підбір і продаж запчастин до всіх марок автомобілів. Міська влада, яка суттєво сприяє розвитку спорту у місті, забезпечила озвучення заходу.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.