1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Що робити споживачеві, коли порушено його права?

Що робити споживачеві, коли порушено його права?

Друзі, напевно у кожного із нас не раз бувало так, що купив у магазині продукт, а він виявився простроченим. І що ж тоді робити? Юстиція Волині хоче надати Вам кілька маленьких порад, як в такому випадку захистити своє порушене право.

Отже, ми повинні вимагати у продавця замінити товар або ж повернути сплачені кошти. Але є обов’язкова умова мати при собі чек, який підтвердить Вашу покупку. Якщо, будучи у магазині, Ви виявили зіпсований товар або ж прострочений, то неодмінно вимагайте, аби такий товар прибрали із продажу.

І ще важливо знати, що усі товари, які перебувають в обігу в нашій країні, повинні обов’язково маркуватися державною мовою. Відсутність такого маркування вважатиметься, що товар завезений із порушенням митних правил або є фальсифікованим.

Друзі, у будь-якому випадку, якщо матимете запитання, звертайтесь на гарячу лінію Держпродспоживслужби за номером 044 364 77 80, яка працює цілодобово та за номером Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103.

Пам’ятайте - ніхто не повинен порушувати наші права!


#ЮстиціяВолині #ЗахистПравСпоживача

Коментарі

Читайте також

У Чернівецькій області суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності за булінг

У Чернівецькій області суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності за булінг
Адміністративне стягнення у вигляді штрафу накладено на директора навчально-виховного комплексу за неповідомлення поліції про факти вчинення булінгу відносно одного з учнів.