1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Представники юстиції Волині та сімейні радники області взяли участь у діяльності медіа-кав'ярні

Представники юстиції Волині та сімейні радники області взяли участь у діяльності медіа-кав'ярні

Працівники юстиції Волині спільно із сімейними радниками взяли участь у діяльності медіа - кав'ярні "Від стереотипів і сексизму - до домашнього насильства: як розірвати взаємозв'язок", що проводився у межах Літньої школи практичної журналістики. На заході обговорювали питання протидії домашньому насильству, передумов домашнього насильства, дієвості роботи перших сімейних радників на Волині та конкретні приклади їхньої роботи.

Зазначимо, що з моменту початку дії Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” юстицією Волині багато проводиться правоосвітніх заходів щодо інформування населення краю про те, як протидіяти цьому ганебному явищу. Віктор Вальчук є постійним партнером управління юстиції по реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО” і віднедавна першим сімейним радником Волині.

Саме Віктор Вальчук присвятив свою дільність протидії торгівлі людьми та домашньому насильству. Традиційно працівники юстиції, Регіонального центру з надання БПД та сімейний радник Віктор Вальчук активно приймають участь у подібних заходах, задля досягнення спільної мети — відновити громадянам їхні порушені права.

На зустрічі були присутні і представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.

До слова, гендерна медіа - кав'ярня відбувалася у межах проекту Гендерночутливий простір сучасної журналістики, що реалізується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром.

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

На Волині - черговий виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

На Волині - черговий виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги
З початку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, представниками управління юстиції Волині здійснено більше ста виїздів у населені пункти області.