1. Головна
  2. Колонка автора
  3. У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У суботу, 7 вересня, в рамках програми святкування дня народження мережі мовних центрів EuroFuture, одночасно у двох містах Волині: у м. Ковелі (на літній сцені парку ім. Лесі Українки) та у м. Володимирі-Волинському (у Слов’янському парку) пройшла акція «Найбільший диктант неправильних дієслів на Волині». Подія організована мережею мовних центрів "EuroFuture" спільно з молодіжним центром "Місто Ідей".

О 17:10 46 ковельчан та 20 володимирчан одночасно почали писати великий англійський диктант. Учасники мали пригадати 30 пар неправильних дієслів англійської мови. Це саме ті дієслова, що не підпадають під основні правила відмінювання дієслів та є обов'язковими до вивчення.

Зазвичай діти досить неохоче вчать неправильні дієслова вдома. Це стало ключовим фактором для обрання теми диктанту. Для того, аби учасники не хитрували, 25 волонтерів слідкували за дисципліною під час акції. Виявилося, що в Ковелі найбільшими знавцями неправильних дієслів є хлопці, адже перші місця у своїх категоріях вибороли:

- Дятел Марко, студент EuroFuture та учень 5 класу 3 школи;
- Миронюк Вадим, студент EuroFuture та гімназист 6 класу;
- Поліщук Денис, студент EuroFuture та гімназист 7 класу.

У Володимирі-Волинському переможцями стали:

- Жаворонкова Дарія, студентка EuroFuture, учениця 5 класу загальноосвітньої школи-інтернату;
- Соколов Діма, студент EuroFuture та учень 6 класу 3 школи;
- Никонюк Вікторія, студентка EuroFuture та учениця 7 класу 4 школи.

Нагадаємо, що призовим фондом були 2 лонгборди, 2 портативні колонки та 2 фітнес-годинники.

Окрім того, усі учасники отримали сертифікати участі та хороший настрій. Подія уже стала доброю мотивацією до навчання. Багато учасників пообіцяли вивчити всі дієслова, аби вибороти приз наступного року.

Організатори висловлюють особливу подяку за допомогу старшим студентам EuroFuture, які були волонтерами на події, а також діючому Президенту центру - Вдов'як Анастасії, за проведення цікавих конкурсів для учасників під час перевірки робіт іншими волонтерами.#EuroFuture #МістоІдей #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі успішно завершився проект від Посольства Сполучених Штатів Америки

У Ковелі успішно завершився проект від Посольства Сполучених Штатів Америки
5 занять, близько 10 годин онлайн навчання, створення власних проектів та спілкування лише англійською: як волиняни навчалися медіаграмотності в рамках проекту Verified Online Course on Media Literacy.