1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Ковельчанам розповіли, як не стати об’єктом примусової праці, жебрацтва та сексуальної експлуатації

Ковельчанам розповіли, як не стати об’єктом примусової праці, жебрацтва та сексуальної експлуатації

Торгівля людьми - це загроза для людей, що зростає в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Будь-яка особа, незалежно від віку, статі та свого походження, може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва та сексуальної експлуатації.

З метою підвищення рівня обізнаності серед людей стосовно існування цієї проблеми 18 жовтня 2019 року у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, фахівець Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк спільно представниками Ковельського міськрайонного відділу виконавчої служби, фахівцями міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, представниками соціального захисту населення об’єднали зусилля та провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію під назвою "Протидій Торгівлі Людьми".

Пересічним громадянам розповіли про форми та етапи торгівлі людьми, що треба знати, щоб не потрапити до рук шахраїв. Акцентували увагу на державній підтримці особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальній, медичній, правовій, освітній та матеріальній. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання. Крім того, особи, постраждалі від торгівлі людьми, можуть отримати допомогу через мережу громадських організацій, які працюють по всій Україні.

Кожен бажаючий мав змогу ознайомитися з порядком надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, які правові послуги включає безоплатна правова первинна та вторинна допомога, хто є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, який порядок звернення за її наданням.

Під час проведення інформування серед громадян були розповсюджені інформаційно-просвітницькі матеріали щодо протидії торгівлі людьми із циклу правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та буклети про безоплатну правову допомогу.#ПравоваДопомога

Коментарі

Читайте також

У Луцьку відбулась пресконференція «Безоплатнаправовадопомога як інструмент соціальної справедливості»

У Луцьку відбулась пресконференція «Безоплатнаправовадопомога як інструмент соціальної справедливості»
Захід для мес-медіа присвятили питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.

У Ковелі говорили про права дітей та профілактику булінгу в учнівському середовищі

У Ковелі говорили про права дітей та профілактику булінгу в учнівському середовищі
З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів в учнівському середовищі, вмінню відстоювати та захищати свої права у межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 5 вересня 2019 року було проведено правові уроки для учнів 8-х класів шкіл № 5 та №8 міста Ковеля.