1. Головна
  2. Колонка автора
  3. За 10 місяців державні виконавці Волині стягнули майже 72 мільйони гривень боргів

За 10 місяців державні виконавці Волині стягнули майже 72 мільйони гривень боргів

Працівники органів державної виконавчої служби області у 2019 році стягнули 71 619 900 грн аліментів на користь маленьких волинян, а з початку дії законів #ЧужихДітейНеБуває — 147 275 818 грн.

Нагадуємо, ефективними методами залишаються обмеження боржників у праві перетинати кордон, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

Пам'ятайте: для того, щоб користуватися своїми правами у повному обсязі, варто вчасно сплачувати аліменти. А перевірити, чи застосовані обмеження конкретно до вас, можна у Єдиному реєстрі боржників.

«Як бачимо, результат непоганий. Приємно спостерігати позитивну динаміку у сплаті аліментів. Працюємо задля захисту прав наших маленьких громадян», - повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.


#Аліменти #ЮстиціяВолині
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?
Податкову знижку запроваджено для батьків, які вкладають кошти в розвиток своїх дітей, щоб вони мали можливість отримати від держави допомогу у вигляді зменшення сплати податків від свого офіційного доходу.