1. Головна
  2. Колонка автора
  3. На Волині презентували пілотний проєкт «Державний аграрний реєстр»

На Волині презентували пілотний проєкт «Державний аграрний реєстр»

16 грудня на Волині презентували пілотний проєкт «Державний аграрний реєстр», що реалізовуватиметься за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, голова обласної ради Ірина Вахович, радник Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Роман Граб, координатор з ІТ діяльності «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» Володимир Попов, очільники районів та ОТГ області, представники структурних підрозділів, які виконують функції з питань АПК, керівники фермерських господарств та виконавці проєкту.
Участь у заході та обговоренні зазначеного пілотного проєкту взяли і представники головного управління юстиції в області Вікторія Пирога та Алла Лотвіна.

Так, Державний аграрний реєстр — це електронний майданчик, завдяки якому аграрій зможе легко, швидко та зручно отримувати державну підтримку та взаємодіяти з органами державної влади. Проєкт стартуватиме у січні 2020 року та включатиме інформаційну кампанію, реєстрацію в громадах, оцінку програмного забезпечення і інформаційного менеджменту.

Мета Реєстру – зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, зручною та прозорою та мінімізувати необхідність безпосередньо контактувати з чиновниками. Протягом березня-серпня проєкт набуде національного поширення.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також