Єдиний Державний Реєстр Декларацій: Вхід до системи за допомогою ЕЦП

В даний час однією з найбільш розмовних тем в осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є заповнення декларації про доходи в Єдиному державному реєстрі декларацій та наявність електронного цифрового підпису.

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) являє собою вид електронного підпису, який дає змогу підтвердити цілісність електронного документу та ідентифікувати підписувача. З цього випливає, що аналог власноручного підпису, який дозволяє ідентифікувати підписувача, визначений як електронний підпис.

ЕЦП і електронний документ є дуже зручними, ефективними і надійними засобами роботи із задокументованою інформацією в електронному вигляді.

ЕЦП забезпечує достовірність і цілісність інформації, викладеної в документі, а сам електронний документ гарантує, що підписант має право на підписання документа, і згоден з тим, що він підписує. Паперовий носій не забезпечує таких зручних інструментів. Безумовно, можна, наприклад, перевірити звичайний підпис пройшовши графологічну експертизу, однак, для цього будуть потрібні і час і зусилля і ресурси, в той час як при роботі з електронним підписом ці процедури здійснюються он-лайн.

Звичайно, ЕЦП не забезпечує тієї гнучкості при обробці інформації, яку дає папір, але при цьому дає зручні механізми роботи і контролю, практично виключає можливість підробки і проведення операцій заднім числом. А сьогодні, з урахуванням рівня розвитку технологій, вже можна досить легко визначиться з методами і прийомами роботи з інформацією, забезпеченням безпеки інформації, можливостями і гарантіями, які нам потрібні.

В Законі України зафіксовано, що електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та (або) підписанта електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Логічно, що для можливості нанесення підпису посадової особи на електронний документ знадобиться аналог його власноручного підпису. Такий аналог повинен надавати можливість однозначно ідентифікувати особу, яка зробила електронний підпис, оскільки електронний документ може підписувати тільки уповноважена на це особа.

Для того щоб стати власником ЕЦП, необхідно звернутися в Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК). Таких в Україні є декілька десятків (Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС, АЦСК органів юстиції України, ЦСК Укрзалізниці, АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», АЦСК Державної прикордонної служби України та інші).

Існують два види ключів: закритий (особистий) і відкритий (публічний).

Закритий ключ використовується самим підписантом для нанесення ЕЦП на дані. Цей ключ є конфіденційним, записується на певний носій (диск, флеш-накопичувач, карту тощо), який повинен бути доступний тільки власнику ЕЦП. В іншому випадку цим ключем може скористатися зловмисник. Тому, власник ЕЦП несе відповідальність за те, що тільки він використовує свій особистий ключ.

Генерація (створення) особистого ключа відбувається в окремому приміщенні АЦСК на окремому, захищеному відповідно до вимог норм щодо забезпечення безпеки, комп'ютері, в присутності майбутнього власника ключа. При цьому власник повинен подати необхідні документи, які засвідчують його особу.

Якщо сталася компрометація особистого ключа (втрата пароля, носія з особистим ключем тощо), власник повинен відразу звернутися в АЦСК для блокування ЕЦП, щоб запобігти можливості зловмиснику скористатися особистим ключем в своїх цілях.

Відкритий ключ використовується для перевірки підпису. Він доступний всім особам, зацікавленим в перевірці підпису власника особистого ключа. Операція засвідчення чинності відкритого ключа відбувається в АЦСК шляхом проведення процедури формування сертифіката відкритого ключа - документа, що посвідчує чинність і належність відкритого ключа власнику відповідного закритого ключа. Сертифікати ключів поширюються в основному в електронній формі, і використовуються для ідентифікації особи підписувача.

Прикладами документів які можна підписувати є електронна звітність в державних органах, договори, акти, накладні і т.д.

Зазвичай в організаціях, які займаються виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є людина, яка відповідальна за ЕЦП. Саме ній надаються необхідні документи для формування сертифікатів відкритих ключів та ЕЦП. Працівники організації отримують працюючий ЕЦП з паролем. Пароль можна і необхідно змінити, щоб унеможливити користування ключем посторонніми людьми.

Приступимо до заповнення електронної декларації.

Якщо у вас немає створеної електронної скриньки, перше, що необхідно зробити, це створити її. Не використовуйте поштові скриньки, розташовані у домені RU (наприклад: хххххх@mail.ru).

Під час заповнення декларації ви побачите детальні роз'яснення щодо заповнення окремих розділів, тому я опишу виключно технічну частину входу до системи Єдиного Державного Реєстру Декларацій за допомогою ЕЦП, яка створює найбільшу кількість запитань.

Заходим на сайт "Єдиний Державний Реєстр Декларацій" осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (https://portal.nazk.gov.ua/login)

Вхід до системи за допомогою ЕЦП

Вибираємо файл вашого особистого ключа з назвою Key-6.dat і вводимо пароль. Key-6.dat - формат ключа від АЦСК ІДД ДФС і АЦСК МІнюсту. Будьте уважні, окремі органи АЦСК можуть видавати ключі з іншими назвами та розширеннями.

Надіюся, вхід здійснений успішно, інакше розбираємо наступні помилки:

Виникла помилка при відкритті особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений) (24)

Перевірте уважно введений пароль. Сміло пробуйте всі варіанти написання паролю (мову введеня, великі літери).

Можлива наступна помилка:

Виникла помилка при автентифікації користувача (Помилка. Ви не підтвердили email)

Вам необхідно відкрити повідомлення, яке відправлено на вашу поштову скриньку, вказану під час першої авторизації, де необхідно ввести телефон і email:

Повідомлення буде наступного змісту:

Вітаємо, Петренко Василь Федорович!
Ви успішно зареєструвались у Єдиному Державному Реєстрі Декларацій
Для підтвердження реєстрації перейдіть за посиланням: https://portal.nazk.gov.ua/registration/invite/34sdrf234...


Якщо вказана невірна адреса або не приходить лист з підтвердженням реєстрації, необхідно написати лист на адресу support@nazk.gov.ua із зазначенням ПІБ та проблематики.

Приклад заповлення листа:

Доброго дня.
Я Петренко Василь Федорович!
Під час реєстрації вказав невірну адресу (замість petrenko@gmail.com вказав petrenko@qmail.com)
Прошу внести необхідні зміни.
Дякую.


Технічна підтримка працює доволі активно, тому через зовсім короткий проміжок часу вашу заявку опрацюють, і ви отримаєте листа наступного змісту:

Доброго дня. Вашу поштову скриньку змінено. Будь-ласка, спробуйте увійти до системи за посиланням https://portal.nazk.gov.ua/login

Після підтвердження поштової скриньки ви побачите повідомлення:

Ви успішно зареєстровані в системі. Можете увійти

Якщо виникає помилка:

Виникла помилка при автентифікації користувача (Помилка. Спробуйте пізніше.)

Виконайте прохання — Спробуйте пізніше!

Досить часто можна побачити помилку: Виникла помилка при автентифікації користувача(Не вдалось з'єднатись з сервером. Спробуйте пізніше)

Вихід один - також спробувати пізніше!

Аналогічна ситуація з помилкою: Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP (5))

Помилка "Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа (Сертифікат не знайдено (51))" означає, що ваш сертифікат ще не оброблений. Необхідно зачекати, або звернутися АЦСК, де був створений ЕЦП. Зазвичай сертифікати оприлюднюються раз в 15 хв.

Помилка: Проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за незручності. Орієнтовний час відновлення 16.03.2017 12:00 підтвердує той факт, що даний ресурс потрібно значно удосконалити в технічних засобах, теперішнє апаратне забезпечення не може в повному обсязі задовольнити покладені на нього функції...

Якщо ви побачили помилку: "Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа (Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний (50))" - в більшості випадків це означає закінчення терміну чинності відкритого ключа. Першою дією необхідно перевірити сертифікат на сайті вашого АЦСК.

Помилка "504 Шлюз не відповідає" означає, веб сервер, який обробляє ваші запити, не зміг у встановлений інтервал часу відправити результат.

Якщо ви зареєструвалися в системі і помітили невірні персональні дані (прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний код), потрібно негайно скасувати власний сертифікат та створювати новий. Скасувати сертифікат можна особисто, а можна звернутися до органу АЦСК, який видав ключ, обов'язково взявши з собою ключі та пароль. Далі заповніть бланки документів і вам буде створений новий ключ з новим паролем.

Після зміни ключа необхідно знову авторизуватися в системі, ввести новий Email (швидче створити нову поштову скриньку, ніж писати в підтримку для зміни даних) і телефон, після чого необхідно написати поштову скриньку, на яку прийде інструція з подальшими діями.

Лист підтвердження:

Вітаємо, Петренко Василь Федорович!
Ви надіслали запит на зміну ЕЦП у Єдиному Державному Реєстрі Декларацій. Якщо ви цього не робили негайно зв'яжіться зі службою пітримки.
Для зміни ЕЦП перейдіть за посиланням: https://portal.nazk.gov.ua/restore/eusign/invite/35f640d....


Важливо! В робочий час доби 8.00 - 18.00 сервери Єдиного державного реєстру декларацій перезавантажені, і більшість не зможуть зробити ніяких дій (авторизуватися, подати декларацію, зберегти чернетку)! Найкраще заповнювати не в робочий час.

Ось інформація, яку відправила підтримка на лист про допомогу:

Увага!
1. Якщо Ви невірно вказали електронну пошту під час реєстрації, будь-ласка, спробуйте увійти до системи за посиланням https://portal.nazk.gov.ua/login, у вкладці «Мій профіль» перевірте Вашу поштову скриньку та при необхідності змініть її.

2. Якщо у Вас виникла помилка особистого ключа (спробуйте пізніше), будь-ласка, перед повторним входом, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F5 на клавіатурі.

3. Якщо Ви змінили Ваш електронний цифровий підпис, будь-ласка, скористайтеся кнопкою «Я загубив/змінив свій приватний ключ».

4. Якщо Ви не можете перейти з першого до наступного розділу, будь-ласка, скористайтеся останньою версією браузеру Google Chrome.

5. Якщо у Вас не завантажується розділ або не зберігаються зміни у розділі, будь-ласка, видаліть даний розділ за допомогою кнопки «видалити дані цього кроку» та заповніть спочатку.

6. Якщо Ви не знаєте як вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини, будь-ласка, вкажіть серію та номер свідоцтва про народження у форматі «1-АА123456» та без пробілу в полі «Податковий номер».

7. Якщо Ви виявляєте помилку у кроках 3,4,6,7,8,10,11,12 «Зазначте право на цей об’єкт», будь-ласка, вкажіть тип права, натисніть копку «Додати» та натисніть кнопку «Зберегти об’єкт».

8. Якщо Ви не знаєте чи подано Вашу декларацію, будь-ласка, перевірте за посиланням https://public.nazk.gov.ua, переконайтеся, що в особистому кабінеті вона має статус «Активна» та перевірте вкладку «Мої повідомлення».

9. Якщо у Вас виникла помилка особистого ключа (сертифікат не знайдено 51), будь-ласка, переконайтесь у правильності вибору АЦСК, яким Вам видано ЕЦП, у полі АЦСК.

10. Якщо у Вас виникла помилка особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений 24), будь-ласка, отримайте новий ЕЦП, звернувшись в будь-який АЦСК https://nazk.gov.ua/do-vidoma-subyektiv-deklaruvannya.

11. Якщо Ви під час реєстрації невірно вказали поштову скриньку, перевипустили ЕЦП та під час входу у Вас виникає помилка «Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований», будь-ласка, напишіть лист повторно, зазначивши помилку:

- Ваше ПІБ,

- ІПН

- Вірну поштову скриньку.

12. Якщо Ви отримали новий ЕЦП та під час входу у Вас виникла помилка «Така поштова адреса не існує або вже зайнята», будь-ласка, скористайтеся кнопкою «Я загубив/змінив свій приватний ключ».

13. Якщо Ви не знаєте, як заповнити розділ, Ви можете ознайомитись з роз'ясненнями щодо заповнення електронних декларацій за посиланням http://nazk.gov.ua/deklaraciya, або зателефонуйте у довідку щодо заповнення декларацій +38(044)200-08-29 та +38(044)200-06-88.

14. Якщо у Вас виникла проблема технічного характеру, будь-ласка, напишіть лист на support@nazk.gov.ua повторно або зателефонуйте у технічну підтримку за номером +38(044)200-06-94.

15. Рекомендуємо : «Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

Якщо після реєстрації у Реєстрі на вказану поштову скриньку Ви не отримали лист підтвердження реєстрації і при повторному вході до Реєстру видається помилка: Ви не підтвердили E-mail, потрібно перевірити папку Спам Вашої електронної поштової скриньки та у разі відсутності листа підтвердження ЗАЧЕКАТИ автоматичної активації Вашого облікового запису та спробувати увійти до системи. Автоматична активація облікових записів проводиться кожної доби з 18:00 до 09:00.

УВАГА! Якщо не надійшов лист підтвердження, НЕ ПОТРІБНО отримувати новий ЕЦП. Це не допоможе вирішенню Вашого питання, а навпаки тільки ускладнить його.


Додам корисні довідкові контактні дані щодо заповнення декларацій:
+38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88
Технічна допомога: +38(044)200-06-94 e-mail: support@nazk.gov.ua

Канал на YouTube, де можна переглянути відео інструкції: https://www.youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg

#декларація

Коментарі

16 березня 2017 о 14:35
Що робити. коли забула пароль
16 березня 2017 о 14:58
Раджу докласти всіх зусиль щоб пригадати! В іншому випадку необхідно звернутись до представництва АЦСК, в якому отримали ЕЦП, та повторно пройти процедуру реєстрації (подати пакет реєстраційних документів). Старий ЕЦП буде скасований, а новий запрацює майже відразу.
22 березня 2017 о 23:33
Доброго дня,чи не могли б Ви,будь ласка,підказати,як скасувати сертифікат власноруч? Виявила помилку в прізвищі,створила новий ключ в Приват 24.
Дякую
23 березня 2017 о 03:50
Що означає 502 помилка шлюзу. З 18.00 години до 04.00 години одна і та ж відповідь.
23 березня 2017 о 12:05
Для скасування ключів в "АЦСК ІДД ДФС" необхідно увійти в програму "Користувач АЦСК ІДД ДФС", далі вибрати пункт меню "Сертифікати та CBC", далі "Скасувати власний сертифікат" (не зважати на помилку "Сертифікат не знайдено"), вибрати ключ, ввести пароль, декілька разів натиснути далі і сертифікат буде скасований.
Якщо ви вже здійснили перший вхід на портал НАЗК (вам дало повідомлення про те, що на ваш е-мейл надіслано лист-підтвердження) ні в якому разі не скасовуйте ключ, поки не буде підтверджено е-мейл.
Для користувачів АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» необхідно звернутися у відділення банку для надсилання заявки на блокування або скасування свого сертифіката.
23 березня 2017 о 12:37
502 помилка означає лише одне - що необхідно спробувати пізніше. Дана проблема на стороні серверу, тому потрібно просто зачекати.
24 березня 2017 о 13:12
Доброго дня пане Дмитро , що робити коли пише Помилка. Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований.
Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ"., а коли туди зайти то пише що така електронна адреса не існує
24 березня 2017 о 14:00
Ваша заявка на зміну ЕЦП успішно прийнята.

На час розгляду заявки ви не зможете користуватись реєстром. Після перегляду вашої заявки ви отримаєте електроного листа з подальшими інструкціями.
Добрый день! Уже больше суток нет листа с инструкциями. Подскажите, пжл, что делать?
24 березня 2017 о 19:09
У моєї співробітниці, під час створення ЕЦП, було не вірно вказано по батькові. Про це вона дізналася, коли успішно пройшла процедуру підтвердження реєстрації у Єдиному державному реєстрі декларацій. Ми відразу звернулися до АСЦК (в нашому випадку Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС), скасували сертифікат і створили новий. Для цього повторно заповнили бланки необхідних документів. Відповідно нам також була виведена помилка: "Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований". Далі на сайті вибрали "Я загубив/змінив свій приватний ключ", ввели поточну поштову адресу (на яку було здійснено реєстрацію) і слідувати наступним діям, які вказані в повідомленні, яке прийде від служби підтримки. Повідомлення опрацьовувалося більше доби. На даний час, через значне перезавантаження системи електронного декларування, час отримання відповіді значно збільшується. Тому необхідно просто зачекати.
Якщо відображається повідомлення, що електронної адреси не існує, очевидно, що під час реєстрації та зараз Ви вводите різні поштові скриньки. Авторизуйтеся у своєму поштовому сервісі, на який прийшов лист підтвердження реєстрації, і вкажіть цю ж скриньку під час відновлення доступу до свого профілю на сайті реєстру декларацій.
24 березня 2017 о 23:46
що робити якщо пише: Помилка. Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований.
Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ".
25 березня 2017 о 11:05
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо я в декреті, і до цього ніде не працювала, а навчалась в тому році за який декларація що мені потрібно вказувати про місце роботи?
26 березня 2017 о 13:58
Доброго дня!А чи правда,що було продовжено термін подачі декларації до 01.05.2017?
28 березня 2017 о 07:23
День добрий! Дмитро, а що треба робити, якщо вже сутки я не можу зайти на сайт, щоб почати заповнювати декларацію. Пише, що "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)"?
28 березня 2017 о 08:41
Продовжено термін подання декларацій для тих, хто вперше їх подає, — до 1 травня 2017 року.
"Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)" Необхідно зачекати, доки сервіс реєстру декларацій почне працювати.
28 березня 2017 о 15:37
Доброго дня. Поясніть будь ласка як внести зміни в подану вже декларацію. Дякую.
28 березня 2017 о 21:34
у мене вибиває помилка 50 - виникла помилка при зчитуванні особистого ключа. Що робити?
29 березня 2017 о 14:53
Доброго дня, підкажіть будь ласка, як знайти декларацію для роздрукування? Декларація була заповнена і подана, після чого було висвітлено віконечко з текстом "ваша декларація успіщно подана". Наразі в моїх документах в неї стоїть статус "активна", але в моїх повідомленнях нічого немає і на електронну пошту також нічого не надійшло.
30 березня 2017 о 16:15
На протязі дня не можу зберегти чернетку, а тех.підтримка мовчить. Помилка - не може обробити дані.
30 березня 2017 о 21:12
Цілий день не можу зайти на сайт для заповнення електронної декларації, хоча 29.03.2017 року заходила та зберегла чернетку, а сьогодні пише помилку " виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP (5))", що робити ?
18 квітня 2017 о 16:22
Добрий день, цілий день намагаюсь зайти в Єдиний державний реєстр декларацій, видає помилку: "Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Сертифікат не знайдено (51))" Чи означає це що мені слід звертатись в АЦСК? Раніше запускало без проблем. Дякую за відповідь
25 квітня 2017 о 12:08
Доброго дня. Вже шостий день не можу відправити декларацію, скажіть що робити вибиває: Помилка. Не вдалось обробити дані. Спробуйте знову.????
25 квітня 2017 о 19:48
Доброго Дня, цілий день намагаємось потрапити до системи ЕЦП, щоб заповнити декларацію, видає вес час різне: Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Зайдіть пізніше), або Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email) - як його підтвердити, якщо ніяких даних (ел.пошту. та телефон) ще не реєстрували на сайті? чи це технічні помилки сайту?. Дякую за відповідь
29 квітня 2017 о 00:44
Доброї ночі!Що робити, коли реєстрація здійснилася успішно і прийшло повідомлення з підтвердженням, але коли пробую заходити вибиває помилка:"Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Виникла помилка при відкритті особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений) (24))". Чи може вона бути причиною того, що при створенні ключа була одна ел. адреса, а при реєстрації в е-декларації інша?
02 червня 2017 о 00:20
Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP (5))", що робити?
27 вересня 2017 о 14:35
Открыл декларацию, все заполнил, а раздел 11 не открывается. Уже пробую 2-й день
01 березня 2018 о 17:58
Виникла проблема - видає- що такий користуівач вже існує - минулого року вже намагалась подавати, але пошта вже змінилася( як змінити пошту коли технічна підтримка не відповідає - писали їм на пошту та телефоную
05 березня 2018 о 22:09
Добрий вечір. Така проблема, в минулому році подавала декларацію (зареєстрована була на мейл.ру) Мені порекомендували взяти цьогоріч новий ключ, взяла, але коли "підтягую" клю і пишу новий пароль, потім увійти, пропонує ввести пошту (пишу нову gmail) та номер телефону. Пише "Помилка. Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований. Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ". Коли заходжу за посиланням і пишу нову пошту gmail.com отримую відповідь "Помилка. Активного користувача з такою електронною адресою не існує" ЩО РОБИТИ????
11 березня 2018 о 11:18
як змінити пошту коли технічна підтримка не відповідає - писали їм на пошту та телефоную
13 березня 2018 о 16:40
Добрий день! Змінив ЕЦП. Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ" натисув, пише На вказану електронну адресу відправлено подальші інструкції для зміни ЕЦП, на почту нічого не приходить. Почта була зареєстрована mail.ru/ Дякую за відповідповідь
13 березня 2018 о 16:43
Добрий день! Змінив ЕЦП. Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ" натисув, пише На вказану електронну адресу відправлено подальші інструкції для зміни ЕЦП, на почту нічого не приходить. Почта була зареєстрована mail.ru/ Дякую за відповідповідь
15 березня 2018 о 21:37
Добрий вечір,декларацію здаю перший раз, ключі створила в приват, все зареєструвалось, навіть вдалось зробити чернетку, проте вже другу сутку не можу зайти на сайт, пише "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Користувач вимкнений або видалений або змінив приватний ключ)" Підкажіть, будь ласка що далі робити?
17 березня 2018 о 16:12
Доброго дня, така проблема, піжкажіть будь ласка: Помилка. Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований.
Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ".
24 березня 2018 о 17:27
Добрий день! Змінив ЕЦП. Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ" натисув, пише На вказану електронну адресу відправлено подальші інструкції для зміни ЕЦП, на почту нічого не приходить. Почта була зареєстрована yandex.ua/ Дякую за відповідповідь
30 березня 2018 о 19:04
Доброго вечора, змінив єлектронний підпис через те що вийшов строк придатності, намаючись увійти в систему для подання декларації, натискаю "загубив/змінив єлектронний підпис", просить єлектронну адресу, але справа в тому что вона була зареестрована на домені Яндекс, і звісно лист з інструкціею для зміни не доходить...Технічна підримка мовчить...хоча я надіслав їм 4 листа з проханням змінити єлектронну адресу...телефон теж не відповідае..Що робити ???Як подати єлектронну декларацію?????Дякую
30 березня 2018 о 19:05
Доброго вечора, змінив єлектронний підпис через те що вийшов строк придатності, намаючись увійти в систему для подання декларації, натискаю "загубив/змінив єлектронний підпис", просить єлектронну адресу, але справа в тому что вона була зареестрована на домені Яндекс, і звісно лист з інструкціею для зміни не доходить...Технічна підримка мовчить...хоча я надіслав їм 4 листа з проханням змінити єлектронну адресу...телефон теж не відповідае..Що робити ???Як подати єлектронну декларацію?????Дякую
31 березня 2018 о 07:18
Доброго ранку! Я не можу відправити декларацію.Весь час пише "Виникла помилка при автентифікації користувача(Не вдалось з'єднатись з сервером. Спробуйте пізніше)". Ні вдень, ні вночі....буду вдячна за відповідь.
02 грудня 2018 о 06:36
Доброго ранку! Вже другий не можу зайти на сайт для заповнення електронної декларації, раніше заходила та зберегла чернетку, а зараз пише помилку "виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP (5))", що робити ?
03 грудня 2018 о 11:09
Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа(Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP (5))", що робити?
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: