З робочим візитом на Волинь завітали поважні гості

Сьогодні з робочим візитом на Волинь завітали заступник Міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська та начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Юрій Добош. У ході візиту керівники відвідали Центр надання адміністративних послуг, де більш детально ознайомилися із його роботою та за круглим столом обговорили перші напрацювання послуги єМалятко у Луцьку і подальші перспективи співпраці.

На зустрічі також були присутні заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Ольга Семенюк, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, заступник Волинської облдержадміністрації Олександр Троханенко, виконувач обов'язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт та інші почесні гості.

Опісля у Луцькому клінічному пологовому будинку Людмила Рабчинська та Юрій Добош разом із колегами вручили свідоцтва про народження молодим батькам в рамках дії послуги єМалятко.

До слова, єМалятко – це перший комплексний сервіс в Україні, який об’єднує 10 послуг, пов’язаних з народженням дитини, в 1. Вперше ця послуга запустилася на початку січня у Харкові, а зараз вже доступна у Києві, Кривому Розі, Вінниці та Луцьку. І сьогодні вже буде у Львові. З початку дії послуги єМалятко у Луцьку надійшло 54 заяви.

Тож, як бачимо, у лучан є гарна можливість скористатися даною послугою, економлячи при цьому свій час.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Юстиція Волині інформує про неприйняття спадщини спадкоємцями та наслідки

Юстиція Волині інформує про неприйняття спадщини спадкоємцями та наслідки
Важливо знати: у разі, якщо спадкоємець у не подав заяву про прийняття спадщини та не проживав постійно разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини за однією адресою, він вважається таким, що не прийняв її.

Юстиція Волині інформує про послугу "єМалятко"

Юстиція Волині інформує про послугу "єМалятко"
Міністерство юстиції України та Уряд намагаються максимально спростити життя батьків у час, коли в них і без того з’являється багато нових клопотів, пов’язаних з народженням дитини.