1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі запроваджують проєкт «єМалятко»: комплекс реєстраційних послуг для новонароджених

У Ковелі запроваджують проєкт «єМалятко»: комплекс реєстраційних послуг для новонароджених

14 лютого у Ковелі обговорили запровадження експериментального проєкту «єМалятко», - повідомляють Центрі надання адміністративних послуг міста Ковеля. Нарада відбулася за участю міського голови Олега Кіндера, його заступника Ігоря Прокопіва, представників медичних закладів міста, ДРАЦС, працівників структурних підрозділів виконавчого комітету: управління соціального захисту населення, відділу охорони здоров’я, ЦНАПу та ін. Основним доповідачем була Оксана Киричук, координатор з його реалізації.

«єМалятко» - це надання комплексу послуг через електронну заяву, підставою для якої є народження дитини. Мета проєкту - мінімізувати «крокування» батьків по установах для оформлення документів у зв’язку з появою новонародженого.

«єМалятко» передбачає можливість оформлення свідоцтва про народження, присвоєння реєстраційного номера платника податків, номера в Єдиному Державному демографічному реєстрі, оформлення допомоги у зв’язку з пологами та народженням дитини, реєстрація місця проживання немовляти тощо.

Станом на початок 2020 року в Україні проєкт «єМалятко» діє в 10 містах, в тому числі в Луцьку, де за перший місяць роботи опрацьовано 40 заяв. А це означає, що 40 сімей мали можливість безпосередньо в пологому будинку замовити свідоцтво про народження і т.д. Серед них - родина з Ковеля: Сорока Наталія та Андрій скористалися комплексом послуг «єМалятко» 7-го лютого цього року.

#єМалятко #ЦНАП #ЮстиціяВолині #ПравоваДопомога

Коментарі

  • Обурений
    присвоєння реєстраційного номера платника податків, номера в Єдиному Державному демографічному реєстрі.

    Це кому малятку? Присвоять номер прм народженні?
    Відповісти

Читайте також