1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Відбувся перший етап XII конкурсу з відбору адвокатів

Відбувся перший етап XII конкурсу з відбору адвокатів

Сьогодні, 13 березня, Ольга Семенюк — заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) взяла участь у першому етапі XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, в якості члена Комісії.

🔗Зазначимо, що конкурс проходив у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області. Так, для участі у ньому зареєструвалось 18 адвокатів, а 16 з них пройшли дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінювались автоматично.

🔗Сьогодні ж, під час першого етапу відповідного конкурсу, який проходив без персональної участі конкурсантів, Комісія розглянула документи адвокатів та оцінила за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також врахувала результати проходження адвокатами дистанційного курсу.

До слова, другий етап конкурсу відбудеться 17 березня 2020 року і він передбачатиме індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Утилізація контрафактного алкоголю в Україні відбуватиметься публічно

Утилізація контрафактного алкоголю в Україні відбуватиметься публічно
Юстиція Волині інформує про оновлення Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби. Таким чином утилізація більше не є закритим процесом.