1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Реєстри відтепер ще більш захищені

Реєстри відтепер ще більш захищені

Впроваджено ще один антирейдерський механізм ✔

Реєстри відтепер ще більш захищені - державні нотаріуси можуть отримувати доступ до Єдиних та Державних реєстрів тільки шляхом багатофакторної аутентифікації.

- З метою недопущення фактів несанкціонованого втручання в роботу програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів) вжито заходів щодо забезпечення доступу нотаріусів державних нотаріальних контор до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно шляхом багатофакторної аутентифікації.

Зокрема, підтвердження вчинення реєстраційної дії здійснюється з використанням одного із наведених додаткових засобів ідентифікації:

🛡 інформаційно-телекомунікаційної системи мобільної ідентифікації кваліфікованого електронного підпису (Mobil ID);
🛡 підтвердження рішення за допомогою додаткового методу ідентифікації користувача з використанням одноразового паролю. (Google Authenticator)

Такі нововведення посилять рівень безпеки даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та забезпечать додатковий захист законних прав та інтересів власників нерухомого майна,
- зазначив начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Юрій Добош.#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Відповідальність у сфері державної реєстрації продовжує діяти

Відповідальність у сфері державної реєстрації продовжує діяти
Актуальним нині є питання рейдерства. Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

Що потрібно знати для подання заяви в електронній формі?

Що потрібно знати для подання заяви в електронній формі?
Нинішня ситуація в країні показала, наскільки актуальними є послуги, які надаються в електронній формі. 4 квітня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України.