1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами

Про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами

Пропонуємо вашій увазі інформацію щодо діяльності органів ДВС Волинської області, зокрема, щодо виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Отже, всього протягом січня-квітня 2020 року на виконанні в територіальних органах ДВС Волині перебувало 324 виконавчих документа даної категорії справ на суму 13 139 876 грн. З початку року на користь працівників з підприємств-боржників стягнуто 250 307 грн невиплаченого заробітку та інших пов'язаних виплат.

Загальна кількість підприємств-боржників усіх форм власності, відносно яких на виконанні в органах державної виконавчої служби області перебувають рішення щодо стягнення заборгованості по заробітній платі, становить 15.

Артем Ляшенко - заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) - начальник управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

До уваги засновників громадських об’єднань!

До уваги засновників громадських об’єднань!
Міністерством юстиції України запроваджено проект «Он-лайн Будинок Юстиції», який є доступний для кожного українця і забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

У період карантину розширено перелік послуг, які можна отримати у відділах ДРАЦС

У період карантину розширено перелік послуг, які можна отримати у відділах ДРАЦС
Для належного забезпечення прав громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, громадяни отримали доступ до послуг, на які був запит на час карантину.