1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Структурні підрозділи Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції змінюють графік роботи

Структурні підрозділи Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції змінюють графік роботи

Увага!
Структурні підрозділи Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) змінюють графік роботи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України") та наказу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) від 22 червня 2020 року №1509/К "Про режим роботи в Західному міжрегіональному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) на період карантину» встановлено наступний графік роботи для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), його підвідомчих органів та установ:

понеділок - четвер: з 08.00 до 17.00;
п'ятниця - з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Працюємо для вас!

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

653 маленьких громадян Волині отримали свій перший документ за допомогою сервісу «єМалятко»

653 маленьких громадян Волині отримали свій перший документ за допомогою сервісу «єМалятко»
Аби скористатися такими послугами, батькам новонароджених малюків необхідно мати із собою паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податку та медичну довідку про народження дитини з пологового будинку.

Процедура санації боржника: коротко про основне

Процедура санації боржника: коротко про основне
За результатами проведення процедури санації боржник або відновлює платоспроможність, або (у разі неможливості його відновлення) переходить до наступної процедури – ліквідації.