1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Не стань жертвою торгівлі людьми

Не стань жертвою торгівлі людьми

З нагоди проведення Європейського дня протидії торгівлі людьми, задля підвищення рівня поінформованості громадян стосовно цієї глобальної проблеми 30 липня 2020 року у місті Ковелі відбулася інформаційна акція «Не стань жертвою торгівлі людьми».

Ініціаторами заходу стали юристи Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інспектори сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції та відділу організації несення служби управління патрульної поліції.

Мешканців міста інформували про актуальність цієї проблеми та про загрозливі для життя і здоров’я ситуації, у які можна потрапити при працевлаштуванні. Було роздано інформаційні листівки з інформацією про безпечні можливості працевлаштування, навчання та подорожі за кордоном.

До проведення подібних акцій долучилися юристи бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру. Юрист Ратнівського бюро спільно з фахівцями Ратнівського центру зайнятості та представниками Ратнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели правопросвітницький захід на тему: «Людина – не товар!», юрист Старовижівського бюро спільно фахівцями Старовижівського центру зайнятості провели семінар під назвою “Протидій Торгівлі Людьми”.

Усі заходи були спрямовані на інформування громадян щодо правил, яких потрібно дотримуватись, щоб не потрапити в тенета вербувальника.#ПравоЗТобою #LegaLaid #БПД

Коментарі

Читайте також

Відновив прийом громадян Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відновив прийом громадян Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
З 20 липня 2020 року відновлено звичний режим роботи працівників Ковельського місцевого центру та відновлено прийом громадян.