1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські юристи надали допомогу жертвам домашнього насильства

Ковельські юристи надали допомогу жертвам домашнього насильства

22 липня у Ковельському районі працювала мобільна бригада соціально психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Про це повідомляють на сторінці Ковельського місцевого центру з надання БВПД у Фейсбук.

У виїзді взяли участь представниця Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк та представники відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ковельської районної ради Олена Приступа та Аліна Тарасюк.

Постраждалі від домашнього насильства отримали консультації щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Кожній потерпілій зауважили, що нині захиститися від домашнього кривдника набагато простіше, а саме розповіли про такі обмежувальні заходи, як терміновий заборонний припис та обмежувальний припис, які застосовують до кривдників строком від 10 днів до шести місяців.

З кривдниками була проведена профілактична робота, наголошено на відповідальності за систематичне домашнє насильство, а також зауважено, що у разі невиконання обмежувальних заходів на них чекає кримінальна відповідальність.

Усі проінформовані отримали друковані інформаційні матеріали з контактами за якими цілодобово можна отримати психологічну та юридичну допомогу.

#БПД #ПравоваДопомога #ПравоЗТобою #LegalAid

Коментарі

Читайте також

Відновив прийом громадян Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відновив прийом громадян Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
З 20 липня 2020 року відновлено звичний режим роботи працівників Ковельського місцевого центру та відновлено прийом громадян.

Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу
Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції».