1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Ковельчанок віком 14-18 років запрошують у «Школу леді»

Ковельчанок віком 14-18 років запрошують у «Школу леді»

Дівчат 14-18 років у Ковелі Молодіжний центр «Місто ідей» запрошує у дводенну "Школу леді" у рамках проекту «Сучасна леді». Дводенний проект відбудеться 12-13 вересня.


- Замовили в ресторані страву і не знаєте, з якого боку приступити і який прибор використати? Вирішили зробити фотосесію в надії на класні світлини, а в результаті невдалі пози та невиграшний для вас ракурс? Зробили собі макіяж, щоб подобатись іншим, а у відповідь чуєш "ти так постаріла" або "що з тобою?". Якщо у вас хоча б раз у житті траплялися подібні ситуації - тоді вам точно варто взяти участь у проекті, - каже ідеолог проекту, фахівець із молодіжної роботи Юлія Столярчук.

Дівчаткам завжди важливо бути на висоті і вміти підкреслити свою красу, тому молодих ковельчанок запрошують стати учасницями проекту "Сучасна леді", який відбудеться 12-13 вересня. 

Про всі деталі організатори повідомлять на сторінках Молодіжного центру «Місто ідей» у соціальних мережах.

Запрошують реєструватися на участь у проекті усіх бажаючих та повідомляють, що кількість учасниць обмежена у зв’язку з карантинними заходами. Оберуть серед зареєстрованих 10 дівчат за їх мотиваційним листом у анкеті. Участь безкоштовна. реєстрація тут: https://forms.gle/8rYkN5a1ToPULBCAA

Організатори бажають усім удачі, віри в себе та пам'ятайте - кожна з вас унікальна!


Молодіжний центр «Місто ідей»


#МістоІдей

Коментарі

Читайте також