Ви маєте вебсайт, розміщуєте на ньому рекламу Google Adsense і отримуєте за це винагороду. Для отримання коштів в іноземній валюті значна більшість учасників системи створює віртуальну інтернет карту, на яку отримує кошти. В Україні найпростіше створити карту від ПриватБанку, де SWIFT перекази відбуваються дуже швидко та зручно.

Як оплатити податки для фізичних осіб у статті «Оподаткування та декларування доходу Google Adsense».

Після отримання декількох платежів, ви розумієте, що оплачувати 18% податку на дохід та 1.5% військового збору досить багато, тому вирішили створити ФОП, платити єдиний соціальний внесок (ЄСВ) та 5% від доходу.

Щоб не вдаватися у підрахунки, якщо ви отримуєте регулярні платежі у великих розмірах, створення ФОП себе цілком оправдовує, оскільки після сплати ЄСВ та 5% податків, ваш заробіток буде значно більший, ніж платити 18% та 1.5% військовий збір для фізичної особи.

Отже, для того, щоб отримувати валютні кошти, необхідно замінити інтернет карту на валютну карту ФОП. Для цього робимо наступні кроки:

Входимо у «Приват24 для бізнесу».

Для початку необхідно згенерувати КЕП. Для цього натискаємо: «До послуги» та «Генерація ключа КЕП»:

В наступному вікні ви можете вибрати використання підпису SmartID, або ж натискаємо «Не цікаво, перейти до генерації ключа КЕП». Вибираємо 2 варіант. Після чого перевіряємо дані, вводимо новий пароль, генеруємо та зберігаємо файл ключа у вибрану вами директорію.

Далі переходимо у меню «Рахунки та виписки». Вибираємо «Швидкий доступ» та «Відкриття рахунку».

На сторінці «Відкриття рахунку» натискаємо «Підключити»:

Після виконання попередньої операції послугу буде успішно підключено! Для початку роботи натисніть «Відкрити»:

У наступному вікні вибираємо валюту рахунку - Долар США, тип рахунку — Поточний, та вводимо поштову адресу для надання довідки про відкриття рахунку.

Перевіряємо правильність автоматично сформованих даних та підписуємо заяву попередньо створеним КЕП.

Примітка. Ви повинні використовувати КЕП для ФОП, а не для фізичної особи, інакше виникне помилка «[1721] Для даного сертифікату не вдалося встановити відповідність з ідентифікатором юр.особи в ЄКБ.»

Після подачі заявки рахунок відкривається відразу, але активним стає після реєстрації в податковій регламентом 1-3 банківських днів.

З валютною карткою всі операції завершені, залишається замінити інтернет картку фізичної особи на щойно створену картку ФОП USD. Для цього на сторінці AdSense входимо в особистий кабінет, далі «Платежі» та «Платіжна інформація».

Необхідно видалити попередній спосіб оплати, натиснувши «Видалити». Після чого натиснути «Додати спосіб оплати»:

Вибираємо «Додати дані для банківського переказу»:

На наступній сторінці необхідно заповнити обов’язкові поля доларового рахунку:

- ПІБ як зазначено на картці (Pupkin Vasyl);

- назва банку (PRIVATBANK);

- SWIFT-код (PBANUA2X);

- IBAN рахунку (UA123...123);

Після заповнення підтверджуємо дію натисканням «Зберегти».

На цьому процес зміни картки завершений. Бажаю гарних та стабільних заробітків!