Записи з тегом - ФЦКовельВолинь

ФЦ «Ковель-Волинь» - ФК «Карпати-Енергетик» зіграли в нічию

Команда Футбольного Центру «Ковель-Волинь» дякує за підтримку фан-сектору та запрошує усіх на матч 8-го туру чемпіонату України серед аматорів, який відбудеться 21 вересня на стадіоні міста Ковеля.

Команда ФЦ «Ковель-Волинь» провела матч 6 туру чемпіонату України серед аматорів

На домашньому стаідні ковельчани поступилися гостям, чемпіону Вінницької області - ФК «Світанок-Агросвіт». Наша команда дякує вболівальникам та фан-сектору за неймовірну підтримку.

Доросла команда та юнацький склад ФЦ «Ковель-Волинь» переможно стартували у чемпіонаті Волинської області

З рахунком 9:0 завершився перший поєдинок юнаків місцевого футбольного центру. Доросла команда ковельчан відіграла насичений яскравими моментами двобій та виборола перемогу над гостями - 3:1.

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг «Луцьксантехмонтаж №536» у чемпіонаті України серед аматорів. ВІДЕО

З перших секунд футболісти показали, що на полі зійшлися гідні суперники, а гра носить принциповий характер. Наступний матч ковельчани проведуть 24 серпня проти цьогорічного чемпіона Волині ФК «Вотранс».

У суботу, 17 серпня, ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні прийматиме володаря Кубка Волині «Луцьксантехмонтаж №536»

Після двох турів чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі одне очко та посідає 8-ме місце у турнірній таблиці.