1. Головна
  2. Новини
  3. Ігор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення Росії

Ігор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення Росії

На своїй сторінці у фейсбук міський голова Ігор Чайка поінформував про систему оповіщень населення нашої громади на випадок військового вторгнення Росії в Україну.
Ігор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення Росії
Для оповіщення населення використовуються гучномовці радіотрансляційних вузлів та диспетчерських служб залізниці, автовокзалу. В місцях масового перебування людей (на вокзалах, ринках, зупинках громадського транспорту) на зупинках громадського транспорту поширюється розміщення гучномовців.

Відпрацьована система оповіщення керівного складу в ручному режимі через місцеву телефонну мережу, за допомогою мережі операторів мобільного зв’язку та через Інтернет.

Загалом, територіальна автоматизована система централізованого оповіщення працює з 1985 року. Створена на базі апаратури П-160 («Сигнал-ВО»), і в ній задіяно 9 електросирен: 3 підключені в автоматизованому режимі, 6 – в ручному.

Куди ховатися ковельчанам у випадку нападу Росії?


Район.Ковель зібрав перелік захисних споруд цивільного захисту, які перебувають на балансі суб’єктів господарювання різних форм власності на території Ковельської територіальної громади.

Ці споруди можуть використовуватися у випадку надзвичайних ситуацій або військової загрози. Зокрема, з початком 2022 року в Україні і у за кордоном не вщухають розмови про поновлення активних військових дій з боку Російської Федерації на Сході України, тому корисно знати, куди ховатися у місті в разі загрози.

Зазначені захисні споруди цивільного захисту призначені для укриття найбільшої робочої зміни працівників тієї організації на балансі якої знаходиться захисна споруда.

У переліку можна побачити 32 укриття, серед яких – сховища і протирадіаційні укриття. Також у списку можна ознайомитися із їхнім станом, формою власності і готовністю.
Ігор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення РосіїІгор Чайка: про систему оповіщень населення громади на випадок військового вторгнення Росії#Безпека

Коментарі

Читайте також