1. Головна
  2. Новини
  3. Рятувальники навчають пожежній безпеці дітей Ковельської громади

Рятувальники навчають пожежній безпеці дітей Ковельської громади

28 вересня на території закладу загальної середньої освіти І ступеня с. Колодниця, Ковельського району, працівниками 4-ї державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області та Ковельського районного управління було проведено урок-бесіду з правил безпечної поведінки.

Зокрема щодо дотримання учасниками освітнього процесу пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людей. Діти з цікавістю спостерігали за можливостями рятувальної техніки, її пристроями та обладнанням, спорядженням та бойовим одягом рятувальників.

Окрім того дітям розказали корисну інформацію, а саме: правила поведінки під час пожежі, телефони відповідних екстрених служб, правила поведінки у побуті та на відпочинку під час виникнення надзвичайних ситуацій чи пожеж. Такі заходи сприяють кращому засвоєнню та поглибленню учнями важливих основ безпеки, задля збереження життя та здоров’я.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області

#Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також

Щорічно 17 вересня відзначається професійне свято усіх людей мужніх професій - День рятівника

Щорічно 17 вересня відзначається професійне свято усіх людей мужніх професій - День рятівника
Природна чи виробнича катастрофа, терористичний акт чи будь-яка інша ситуація, що може забрати життя людей, підрозділи надзвичайників негайно вирушають на допомогу.