Зустріч «У дружньому колі» зібрала родини бійців АТО у Ковелі

У Благовіщенському соборі зібрались ковельчани, яких торкнулося лихо війни на Сході нашої країни. Для них громадська організація “Військові капелани Волині” (ковельський осередок), духовенство собору, працівники міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, волонтери ГО «Зігрій душу» та «Велика ідея» створили справжню різдвяну атмосферу.

У дружньому колі співали колядки, які у храмі лунали особливо зворушливо, у молитві просили Бога про мир для України та щасливе повернення усіх наших захисників додому. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Після богослужіння капелан Матвій Олійник висловив вдячність та низько вклонився бійцям за те, що вони виконали та продовжують виконувати свій мужній обов'язок - обороняти рідну землю.

Для усіх присутніх, що завітали до храму у цей величний різдвяний час, звучали колядки, що мають свою історію: “Підем пане брате!”, “Сумний був той святий вечір”, “У різдвяну нічку”. Слухаючи їх, серця наповнювались любов'ю до рідної землі і до людей, які щиро та віддано люблять Україну. Здивував своїм милозвучним співом хор Благовіщенського собору.

До присутніх звернулись волонтери Анна Лисакова та Людмила Зубарєва, котрі висловили готовність допомагати родинам учасників АТО та запевнили, що доки буде потреба, вони їх підтримуватимуть, адже мають неабиякий досвід роботи з людьми, які постраждали внаслідок воєнних дій на сході. Немало зроблено їхніми руками, чимало людських душ лікували їх добрі серця.

Волонтери запросили учасників зустрічі заповнити анкети задля подальшого виявлення проблемних питань та висловити свої думки щодо необхідності створення в Ковелі осередку психосоціальної допомоги з подолання наслідків війни.

Для дітей військові капелани та духовенство Благовіщенського собору організували солодкий стіл. Дорослі теж мали можливість пригоститися традиційним американським різдвяним пирогом, який власноруч випікала гостя різдвяної зустрічі, волонтер Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон.

Інна Третяк, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді подякувала всім за активну позицію та взаємопідтримку. Організатори сподіваються, що зустріч «У дружньому колі» стане початком для подальших хороших справ і благодійних проектів.

Міський центр соціальних
служб для сім'ї дітей та молоді

#ДопомогаАТО #Волонтери #Різдво #ЗігрійДушу #ВеликаІдея

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Звільнений з полону ковельчанин Артем Віндюк має проблеми із зором

Звільнений з полону ковельчанин Артем Віндюк має проблеми із зором
"Постійні побої та крововиливи під час ув'язнення, дали свої негативні наслідки,"- пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Наталія Попова та дякує за допомогу доктору медичних наук Оксані Вітовській.

Учасників АТО та їх сім'ї запрошують сьогодні на різдвяну зустріч «У дружньому колі»

Учасників АТО та їх сім'ї запрошують сьогодні на різдвяну зустріч «У дружньому колі»
Ініціатива належить ГО «Військові капелани Волині». За сприяння духовенства Благовіщенського собору м. Ковеля, ГО «Зігрій душу» та «Велика ідея», Міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.