1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі стартував новий етап благодійного проєкту "Здорова посмішка"

У Ковелі стартував новий етап благодійного проєкту "Здорова посмішка"

Ковельський міський центр соціальних служб запускає у роботу новий етап благодійного соціального проєкту "Здорова посмішка" спільно з стоматологічним центром "Smile Dent" за підтримки Володимира Хмелярського та його команди. Про це повідомляє директор Центру соціальних службІнна Третяк.
У Ковелі стартував новий етап благодійного проєкту
Мета: допомогти діткам, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах мати здорові зубки, навчити правильній гігієні ротової порожнини, навчити не боятися проходити лікування у стоматолога. Нажаль багато з них живуть за межею бідності і їх батьки не завжди можуть скористатися якісними стоматологічними послугами.

- Минулого року цей проєкт був започаткований спільно з медичним центром "Sanident" під керівництвом чудового лікаря Ніни Гайчук. У результаті було проліковано п'ять діток за кошти клініки. Для багатьох з них - це був перший похід до стоматолога. Тому нам дуже хотілося, щоб він пройшов в одному із найкращих медичних центрів. Адже це ж так важливо у формуванні позитивної емоційної пам'яті, важливо, аби діти зрозуміли, що мати здорові зубки це - класно!, - зазначає Інна Третяк у своєму дописі.


Сьогодні відбувся перший огляд юних пацієнтів та сплановано подальше їх лікування у клініці "Smile Dent". Попереду багато роботи, адже кожна дитина потребує чимало уваги та турботи. Але щаслива дитяча посмішка це найкращий дарунок за всі старання.

Керівниця Центру соціальних служб дякує волонтерам, друзям "Smile Dent" за довіру та підтримку і сподівається на успішне продовження благодійного проєкту.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

  • Світлана
    В мене п'ятеро дітей чи можу я записатись
    Відповісти

Читайте також