1. Головна
  2. Новини
  3. Для міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столи

Для міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столи

Для шкіл нашого спортивного міста привезли 37 тенісних столів. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Ігор Чайка.
Для міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столи
- На кілька хвилин заїхав учора в ліцей №10, куди три такі столи привезли найперше. І чого ж його чекати особливого моменту? Звісно ж учні з вчителями один розпакували і випробували тут же, в спортзалі.

Для міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столи
Новими тенісними столами свій спортивний інвентар поповнять 17 навчальних закладів нашої громади. Для більших шкіл (№№1, 3, 7, 10, 11, 12, 13) придбали по три столи, для менших – по два (№№ 2, 4 ,8, школи в Білині, Тойкуті, Зеленій) і по одному (№№ 5, 6, 9, і плюс школа в Доротищі).

У бюджеті для купівлі передбачали 150 тис. грн, але в тендері перемогла пропозиція на 139 тис. 860 грн.

- Найкращі в світі інвестиції - це вкладати в дітей! Люблю, коли день дає можливість хоч кілька хвилин побути в цьому непосидючому товаристві, - зазначає міський голова у своєму дописі.

Для міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столиДля міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столиДля міських та сільських шкіл Ковельської громади закупили тенісні столи


#Теніс #Освіта #ІгорЧайка #Спорт

Коментарі

Читайте також