Ковельський центр зайнятості має найкращі результати роботи на Волині

19 січня в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості підбито підсумки діяльності за 2017 рік. На заході були присутні секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Роман Кульцман, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі міста Михайло Долінський. Йдеться на сторінці Ковельського МРЦЗ у Фейсбук.

Відкрив захід директор Ковельського міськрайнного центру зайнятості Ігор Приймак, привітавши присутніх із третім і заключним у різдвяно-новорічному циклі святом - Хрещенням Господнім. У своєму виступі він стисло охарактеризував основні напрями роботи центру зайнятості, зазначивши, що у результаті копіткої праці кожного члена команди вдалося досягти позитивних результатів і посісти перше місце по області, наголосив на необхідності подальшого вдосконалення роботи та впровадження нових технологій обслуговування клієнтів центру зайнятості.

Більш детально про діяльність установи розповіли начальники відділів, підтверджуючи свої тези статистичними даними. Особлива увага була зосереджена на створенні реальної сервісної служби на базі центру зайнятості, а також наданні соціальних послуг особам з числа найбільш незахищених – людям з інвалідністю, неповнолітнім, внутрішнім мігрантам, учасникам АТО. Йшлося про шляхи підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці, залучення до тимчасової зайнятості.

Як було сказано, центр зайнятості організовує для клієнтів різні за тематикою заходи: семінари, круглі столи, виїзні акції, тренінги, ярмарки вакансій та професій, Дні відкритих дверей центру зайнятості, презентації навчальних закладів та інше. Розшифрувавши мову цифр, можна було зрозуміти, що центр зайнятості намагається зробити все можливе, аби шукачі роботи якомога швидше поверталися у трудові колективи.

Віра Федосюк, секретар міської ради, привітала присутніх з хорошими результатами, з якими завершила місцева служба зайнятості 2017 рік, та наголосила, що дуже відчутна робота нового керівника. З його приходом почався новий великий виток роботи в місті. Окремо подякувала за відкриття в центрі зайнятості «Центру розвитку підприємництва» та зазначила, що це буде міцною площадкою для розвитку малого і середнього бізнесу.

Виступаючи перед присутніми, Андрій Броїло, голова районної ради, привітав із здобутками, наголосив, що колектив Ковельського міськрайнного центру зайнятості - сформована дієздатна команда, яка повною мірою виконує свої зобов’язання із соціального партнерства в районі.

У заключному слові Ігор Приймак зауважив, що минулий рік був непростим і водночас цікавим. Ми модернізували роботу, навчилися стратегічно мислити, приймати неординарні рішення, розв’язувати складні задачі, діяти на випередження. Наші зусилля, передусім, були спрямовані на те, щоби жителі міста та району були забезпечені роботою, мали стабільну зарплату, а статки їхніх родин зростали.

Ковельський МРЦЗ

#ВіраФедосюк #ЦентрЗайнятості

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також