1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі збирають продукти для хворих, які перебувають на лікуванні в МТМО

У Ковелі збирають продукти для хворих, які перебувають на лікуванні в МТМО

У своєму черговому зверненні до ковельчан міський голова Ігор Чайка зазначив наступне:
У Ковелі збирають продукти для хворих, які перебувають на лікуванні в МТМО
- Наш батальйон тероборони повністю сформований — за що дякую ковельчанам, які відстояли черги у військкоматі, аби захищати рідне місто та Україну. Маємо і резерв: його сьогодні поділили на групи. Хлопці поки-що допомагатимуть військовим та поліції патрулювати всі райони Ковеля.

Змушені поки лишатися без світла. Тому звертаюся до підприємців вимкнути рекламні вивіски на магазинах. Вимкнути світло у під’їздх. Від сьогодні не працюватимуть в темну пору також і світлофори.

У Ковельській громаді діє заборона на продаж алкоголю. Підписав відповідне розпорядження. Думаю, в умовах воєнного стану це — необхідність.

Завтра збираємо продукти для Києва! Але ті, що не псуються швидко: борошно, крупи, макарони, цукор, сіль, чай, олія, вершкове масло, печиво, городину. Пункт прийому на території пасажирського вагонного депо Ковель, там увесь наш провіант завантажать в окремий вантажний вагон і відправлять до столиці.

Таких же продуктів потребує і наше МТМО: компанія, яка виграла тендер на постачання продуктів для нашої лікарні, зареєстрована в Києві і через бойові дії не може виконати зобов’язання. Через чотири дні нам не буде чим годувати наших хворих. Але я знаю: ми з вами разом успішно зарадимо ситуації. Бо ми, ковельчани, маємо холодний розум, гаряче серце, любимо своє місто і віримо в Україну!

З нами Бог! За нами — перемога! Слава Україні!
У Ковелі збирають продукти для хворих, які перебувають на лікуванні в МТМО

#ВоєннийСтан #ВійнаЗросією #російська_агресія

Коментарі

Читайте також

Ковельське МТМО працює у штатному режимі

Ковельське МТМО працює у штатному режимі
Цілодобово надається медична допомога пацієнтам в екстрених та ургентних станах. Лікують ковідних хворих. Забезпечені автономними джерелами живлення, медикаментами, продуктами харчування.