1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельське МТМО працює у штатному режимі

Ковельське МТМО працює у штатному режимі

Ковельське МТМО працює у штатному режимі. Адміністрація, медичний та господарський персонал - на роботі. Про це на сторінці медичного об'єднання повідомив генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер.
Ковельське МТМО працює у штатному режимі
Цілодобово надається медична допомога пацієнтам в екстрених та ургентних станах. Тимчасово не госпіталізують хворих на планове лікування. Поки що припинили й проведення планових операцій. Пацієнтів, які перебувають в ЦРЛ з коронавірусною інфекцією чи підозрою на неї, лікують.

Продовжує працювати Центр ПМСД та поліклініка. Сімейні лікарі, терапевти та педіатри приймають хворих. Також повідомляють, що триває вакцинація від COVID-19. Усіх, хто має бажання щепитися, зокрема й бустерною дозою вакцини, запрошують у центр масової вакцинації за адресою у Ковелі: вул. Незалежності, 75 (приміщення стоматполіклініки каб. 13 з 9.00 до 13.30).

Ковельське МТМО (центральна райлікарня та пологовий будинок) забезпечені автономними джерелами живлення, маємо запас медикаментів, необхідних засобів допомоги та продуктів харчування.
- У разі потреби ми готові приймати та надавати необхідну допомогу пораненим. Наразі наші терапевти та педіатри забезпечують медичне обстеження дітей та дорослих, які прибули в Ковель з інших міст України, де ведуться бойові дії. Про зміни у роботі Ковельського МТМО, пов'язані із введенням воєнного стану в Україні, будемо повідомляти додатково. Зберігаємо спокій, віримо у перемогу! Слава Україні та нашим Героям!, - зазначає у дописі Валентин Вітер, генеральний директор Ковельського МТМО.
#КовельськеМТМО #ВоєннийСтан #ВійнаЗросією #російська_агресія

Коментарі

Читайте також