1. Головна
  2. Новини
  3. Пільги, субсидії та соціальні допомоги мешканцям Ковельської громади профінансовано

Пільги, субсидії та соціальні допомоги мешканцям Ковельської громади профінансовано

3 березня управління соціального захисту населення перерахувало кошти в сумі 12,4 млн грн за березень 5707 одержувачам державних допомог сім’ям з дітьми, допомоги малозабезпеченим сім’ям, компенсаційних виплат, особам з інвалідністю, тощо.

Крім того, профінансовано 12,3 млн грн 6351 одержувачу житлових субсидій за лютий та 3,4 млн грн 1682 одержувачам пільг. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Пільги, субсидії та соціальні допомоги мешканцям Ковельської громади профінансовано
Звертаємо увагу, що в лютому 230 осіб звернулося за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, а також 240 сімей – за призначенням субсидій (в т.ч. на тверде паливо та скраплений газ). Але наразі громадянам не призначено допомоги та субсидії з причини неможливого отримання відомостей про доходи громадян та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з Державної податкової служби України та Пенсійного фонду України (у порядку, встановленому Мінсоцполітики та Мінфіном). У разі налагодження обміну інформації між вищезазначеними структурами, спеціалістами управління буде здійснено призначення вказаних допомог та субсидій з місяця звернення, а також забезпечено їх виплату.

Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі стартував новий етап благодійного проєкту "Здорова посмішка"

У Ковелі стартував новий етап благодійного проєкту "Здорова посмішка"
Спільно зі стоматологічним центром "Smile Dent" за підтримки Володимира Хмелярського та його команди дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, лікуватимуть зуби безкоштовно.