1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан, які мають хоч найменшу змогу, просять сплатити за послуги водопостачання та водовідведення

Ковельчан, які мають хоч найменшу змогу, просять сплатити за послуги водопостачання та водовідведення

Щодня співробітники УВКГ "Ковельводоканал", незважаючи на небезпеку, виходять на свої робочі місця, щоб у ковельчан з кранів текла вода, а з домівок відводилися стоки. Але ніхто не надає необхідні для роботи матеріали безкоштовно. Якщо вони закінчаться, Ковельводоканал просто фізично не зможе забезпечувати стабільне водопостачання та водовідведення міста. З початком війни платежі майже припинилися, і комунальне підприємство вже відчуває істотний брак коштів. Про це повідомляється на сторінці УВКГ "Ковельводоканал" у фейсбук.

- Дуже просимо усіх ковельчан, які мають хоч найменшу змогу, сплатити за послуги водопостачання та водовідведення. Ви допомагаєте нашій армії та територіальній обороні, і безумовно, це дуже важливо. Але задумайтесь: якщо у місті не буде води та не працюватиме каналізація, це буде катастрофа навіть без бойових дій, - зазначається у дописі.

Ковельчан, які мають хоч найменшу змогу, просять сплатити за послуги водопостачання та водовідведення
Крім того, "Ковельводоканал" звертає увагу мешканців на наступне:

- У зв'язку з теперішніми обставинами, багато жителів нашого міста змушені були покинути свої помешкання, саме тому, для протидії мародерству та шахрайству, велике прохання проявити пильність і забрати квитанції на оплату послуг з помешкань ваших сусідів, які на теперішній час у від’їзді, а також по можливості проінформувати їх про ваші дії, - зауважують у повідомленні.


#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також