Ковельські лікарі провели операцію на серці

На базі Ковельського МТМО знову проведена кардіохірургічна операція пацієнту у тяжкому стані - мешканцю Камінь-Каширського району. Повідомляє Ковельське МТМО.

Командою лікарів - кардіохірургом Василем Никитюком та анестезіологом Юліаном Голиком, встановлено кардіостимулятор під контролем ЕОП (електронно-оптичного перетворювача).

Такі операції на серці у Ковелі проводять з червня 2017 року. Висококваліфіковані лікарі, які мають багаторічний досвід роботи, дають шанс на подальше повноцінне життя пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями.

Нагадаємо, що напередодні нового року у Ковельському МТМО ввели в дію кисневу станцію та електронно-оптичний перетворювач (ЕОП), відкрили оновлене кардіологічне відділення. Завдяки встановленню сучасної кисневої станції відтепер подача кисню здійснюється безпосередньо до пацієнта в операційні, відділення та палати.

А з придбанням ЕОП хірургія у Ковелі вийшла на новий, сучасніший рівень. На придбання цього обладнання з міського бюджету було виділено понад два мільйони гривень. Такі ж кошти було використано і на сучасну рентгенівську хірургічну систему на базі ЕОП.

#КовельськеМТМО #ОлегСамчук

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також