Пільговики й надалі їздитимуть міськими маршрутками у Ковелі безкоштовно

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім'ї і молоді та релігії під головуванням Наталії Сеник та за участю Валерія Кубая, Валерія Гарбара та Богдана Солодухи. Повідомляє офіційний сайт міста Ковеля.

Депутати обговорили питання щодо затвердження Порядку відшкодування витрат за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій на міських маршрутах загального користування. З цього приводу інформувала начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль.

Якщо проект рішення буде затверджений сесією, автоперевізникам для отримання компенсації, необхідно буде укласти відповідні договори з виконавчим комітетом. Крім цього, підприємці подаватимуть до управління розрахунок суми відшкодування витрат за затвердженою формою. Сума встановлюватиметься на підставі актів обстеження, складеними робочими групами, з врахуванням середньої кількості пільгових категорій населення. ЇЇ розмір не буде більшим, ніж передбачено помісячним планом асигнувань. Невикористані кошти переноситимуться на наступний період окремо кожному із перевізників.

Після ретельного вивчення цього питання обранці громади рекомендували його до затвердження на сесії.

P.S. 25.01.2018 р. депутати міської ради прийняли відповідне рішення щодо затвердження Порядку відшкодування витрат за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій на міських маршрутах загального користування.

#МіськіМаршрути #Депутати #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На сайті КовельPost - новий сервіс

На сайті  КовельPost - новий сервіс
Розклад руху міських автобусів - для гостей міста та ковельчан, які користуються громадським транспортом загального користування.