1. Головна
  2. Новини
  3. На сайті КовельPost - новий сервіс

На сайті КовельPost - новий сервіс

Ковель — найбільший за своєю площею населений пункт Волинської області. Він займає територію у 47,3 кв. км. Аби ковельчани та гості міста могли безперешкодно дістатися до будь-якого куточка Ковеля, діє розгалужена мережа міських пасажирських перевезень. Це задовольняє потреби населення в наданні послуг з перевезення автомобільним транспортом на міських маршрутах та забезпечує зручність пасажирів, їх якісне обслуговування. Перевезення здійснюються в звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі. Щоденно на 37 міських маршрутах курсує 49 автобусів, що дозволяє забезпечити належну організацію роботи руху міського громадського транспорту.

Розклад руху автобусів м. Ковель.

Вибравши назву зупинки з переліку вказаних, натисніть “Розклад руху” і ви отримаєте повну інформацію щодо назви маршруту та часу відправлення автобуса. Крім того, вказано, які з міських автобусів є соціальними. Тобто здійснюють безкоштовне перевезення пасажирів пільгових категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на безоплатний проїзд. У запропонованому меню враховано зміни у назвах вулиць (вказано нову та попередню назви). Наприклад: АТП-2002 - вул. Володимира Кияна (*Ватутіна) в напрямку с. Вербка.

У графіку можливі зміни, які буде внесено згідно прийнятих організатором перевезень рішень. Крім того, на літній період в місті курсуватимуть сезонні маршрути для забезпечення перевезень пасажирів до садівничих масивів. Графік руху цих маршрутів буде внесено додатково.

Розклад руху міських автобусів створений для гостей міста та ковельчан, які користуються громадським транспортом загального користування.

#МіськіМаршрути #РозкладРуху #КовельПост

Коментарі

Читайте також

У Ковелі не вистачає водіїв маршруток

У Ковелі не вистачає водіїв маршруток
Проте вихід є: міський центр зайнятості у співпраці з відділом екомічного розвитку та торгівлі пропонує перевізникам провести профнавчання на водіїв категорії “Д” за кошти служби зайнятості