1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі не вистачає водіїв маршруток

У Ковелі не вистачає водіїв маршруток

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету міської ради постійно працює над вдосконаленням маршрутної мережі пасажирського громадського транспорту міста. На це спрямована і місцева Програма розвитку пасажирських перевезень, яка, зокрема, передбачає оптимізацію руху громадського транспорту, облаштування зупинок. Зараз у Ковелі діє 37 маршрутів, на яких працює 49 автобусів.

Неодноразово перевізники скаржились, що їм не вистачає водіїв. Вони нарікають на те, що у Ковелі важко знайти кваліфікованого водія з відповідною категорією посвідченя, який би зміг працювати на міських маршрутах. Саме через це деякі з них розривають договори з міською радою, бо не в змозі обслуговувати маршрути належним чином. Перевізникам часто доводиться самим сідати за кермо автобуса, щоб згідно графіка виконувати усі рейси.

Аби вирішити проблему та допомогти перевізникам відшукати найманих працівників, центр зайнятості пропонує провести навчання водіїв на категорію “Д” за кошти служби зайнятості з подальшим їх працевлаштуванням на міських маршрутах. З перевізниками буде укладено відповідні договори. А водії отримують 100-відсоткову гарантію працевлаштування на міських маршрутах.

Тож, шановні ковельчани! Хто шукає роботу та має бажання працевлаштуватися водієм, звертайтеся в центр зайнятості. Саме зараз триває набір в групу для навчання в автошколі.

#МіськіМаршрути #РозкладРуху

Коментарі

Читайте також

Систему GPS-моніторингу маршруток планують впровадити у Ковелі

Систему GPS-моніторингу маршруток планують впровадити у Ковелі
У Ковелі буде впроваджено єдину систему диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування. Це дозволить забезпечити належну організацію, управління, контроль за його рухом.