1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Тетяна Коб виграла золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу

Ковельчанка Тетяна Коб виграла золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу

В румунському Тигру-Муреші пройшов міжнародний турнір з боксу серії Golden Belt. Українські спортсмени здобули за його підсумками 11 нагород, - повідомляє видання tribuna.com.
Золоті медалі виграли Тетяна Коб (вагова категорія до 52 кг) та Анна Лисенко (66 кг).

Срібними призерами стали Андрій Єфимович (48 кг) і Валерія Єрошенко (57 кг), «бронза» дісталася Анні Охоті (48 кг), Дар`ї-Ользі Гутаріній (50 кг), Марії Сєдій (70 кг), Олесі Крисюк (81 кг), Ярославу Михалушку (67 кг), Івану Сапуну (80 кг) та Кирилу Ламаху (86 кг).

Турнір було присвячено пам’яті румунського боксера та олімпійського чемпіона Ніколае Лінка.