Ковельський «кіборг» пише книгу спогадів

Захисник Донецького аеропорту, волинський «кіборг», який нині мешкає у Ковелі, Віталій П’ясецький розповів, що пише художню книгу про війну та битву за Донецький аеропорт. Про це він повідав в інтерв’ю Інформаційному агентству ВолиньPost.

Віталій П’ясецький, із позивним «Турист», служив у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді, та перед заходом в Донецький аеропорт 3 батальйон бригади передали у підпорядкування 81-ої окремої аеромобільної бригади. У січні 2015 року він потрапив в новий термінал Донецького аеропорту, отримав поранення та виїхав 19 січня. 20 січня бойовики підірвали термінал.

Нині боєць повернувся до мирного життя та почав писати книгу.

«Я намагаюся не розгубити спогадів - влітку пройшов школу публіцистики для ветеранів АТО і почав писати книгу. Нарешті я сформував бачення, якою вона має бути. Це буде художня книга на основі моєї історії та історій інших хлопців, це буде книга і про події, і про переживання, вона буде насичена живими діалогами. Її буде цікаво читати не лише тим, хто там був, а й пересічним людям, але разом з тим вона не буде спотворювати подій. Єдине, що я собі придумав, що кінець в неї буде трохи інший – не хепі-енд, але інакший для мене», - розповів «кіборг».

Повна версія інтерв'ю з Віталієм П'ясецьким


#ДопомогаАТО #Волонтери

Коментарі

Читайте також

Звільнений з полону ковельчанин Артем Віндюк має проблеми із зором

Звільнений з полону ковельчанин Артем Віндюк має проблеми із зором
"Постійні побої та крововиливи під час ув'язнення, дали свої негативні наслідки,"- пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Наталія Попова та дякує за допомогу доктору медичних наук Оксані Вітовській.

Учасників АТО та їх сім'ї запрошують сьогодні на різдвяну зустріч «У дружньому колі»

Учасників АТО та їх сім'ї запрошують сьогодні на різдвяну зустріч «У дружньому колі»
Ініціатива належить ГО «Військові капелани Волині». За сприяння духовенства Благовіщенського собору м. Ковеля, ГО «Зігрій душу» та «Велика ідея», Міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.