1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакеті

У Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакеті

У Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакеті. Про це на своїй сторінці у фейсбук розповіли зоозахисники ГО «Kovel Animal». Текст подаємо без змін.
У Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакеті
"От вже 51 день війни ми бачимо на власні очі, що кожне життя цінне. Ми пишаємося героїчними вчинками військових, рятувальників та простих людей, які за будь-яких обставин, під обстрілами чи то з останніх сил розбираючи завали будинків, намагаються зберегти і врятувати навіть найменше життя... Як люди долають відстані в десятки кілометрів, несучи свого вірного та старого пса, бо як лишити друга?

Здавалося, не мало б залишитися місця ганебним та жахливим діянням в нас, українців, але... Вкотре знайдений пакет з новонародженими кошенятами у смітнику, повертає у реальність, що не всіх можна "виправити"...люди продовжують жити без будь-яких моральних цінностей та зневажати будь-яке життя, думаючи лише про власні потреби та своє паразитичне існування. Все повертається, пам'ятайте. Одне кошеня, на жаль, не вижило, а інші двоє межуватимуть між життям і смертю без материнського тепла ще декілька тижнів. А все через байдужість та небажання приділити час та стерилізувати свою кішку. Бо це грішно, бо це не природньо, бо нема часу, бо вбити, викинути - то ок?!

Тож, поки деякі продовжують деградувати, інші продовжують будувати сильну націю з великими цінностями та гармонією для себе
🙏💛💙

Дякуємо за небайдужість @iamdyshuk

P.S. Якщо прізвища на 2 фото вам знайомі, або ви знаєте будь-яку інформацію стосовно цієї історії, повідомте, будь ласка. Анонімно".


У Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакетіУ Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакетіУ Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакетіУ Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакетіУ Ковелі на смітнику знайшли новонароджених кошенят у пакеті


#KovelAnimals #БезпритульніТварини

Коментарі

Читайте також

У Ковелі проведуть благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин міста + "Кіно під відкритим небом"

У Ковелі проведуть благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин міста + "Кіно під відкритим небом"
Акція відбудеться 3 липня, у суботу, о 19.30 год. Організатори: кінотеатр "Прем'єра" та ГО "Kovel Animals". Також о 21.00 год. - стартує "Кіно під відкритим небом". Місце проведення: паркова сцена.